Wpis z mikrobloga

@albertbranka: trudna. Zależy czego oczekujesz. Ja grałem wcześniej w Age of Decadence więc grałem na poziomie trudnym/standardowym a i tak moja 1 postać była do usunięcia. Jako symulator ciekawych taktycznie walk sprawdza się dobrze, ale sporo rzeczy w stylu "antidotum chroni przed trucizną zanim zaatakuje trujący stwór" trzeba znaleźć na jakichś forach, bo inaczej się na to nie wpadnie. Albo "skoro leczenie zależy od Twojego stopnia umiejętności, chomikuj co się da".
https://ufile.io/3nt0c445

możliwe że znowu muszę zacząć od nowa


@Usmiech_Niebios: Spaprane na całej linii. Nie wiem dlaczego poszedłeś w tarczę skoro wybrałeś kuszę jako podstawowa broń... Widziałeś kiedyś kusze jednoręczne? Znaczy pewnie są (podobnie jak w DR/AoD), ale generalnie jest to ciężka broń miotająca, kumulująca ogromną energię. Spójrz jak taka postać powinna wyglądać na przykładzie Roxany, jej THC jest całkiem przyzwoity, ale oczywiście da się to zrobić lepiej. BTW, teraz to jest
@Bethesda_sucks: widziałem, mam nawet 5 w ekwipunku ;)
Właśnie dlatego chyba spróbuję z nową postacią, albo na dodge/kusza, albo na blok/włócznia.
Ogólnie myślałem że nie mogę niczego trafić przez niską percepcję, ale może przez tarczę nie mogę faktycznie. Cóż i tak zaszła daleko.
No i chciałem dobić kowala do craftingu 10, a 8 pewnie by wystarczyło.