Wpis z mikrobloga

Jeśli nie odpisuje to znaczy ze szyje. Niestety mam mega dużo zamówień, a pewne sprawy spowodowały że musiałem jeszcze bardziej przyspieszyć, ponieważ później będę miał mniej czasu. Dlatego postanowiłem zrealizować wszystkie zamówienia do poniedziałku. Aktualnie tyle jest tych paczek ze nie da rady tego upchnąć do paczkomatów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli komuś się wyjątkowo spieszy to mogę dzisiaj albo jutro wysłać-proszę o pw
#cyzudszyje
LewCyzud - Jeśli nie odpisuje to znaczy ze szyje. Niestety mam mega dużo zamówień, a ...

źródło: comment_1587207539vMHibGq6djcZnzNL8C9K7J.jpg

Pobierz
  • 46
@n_____S: Z chęcią bym nagrał, ale naprawdę mam mega dużo roboty. Zrealizuje te wszystkie zamówienia i na spokojnie nagram. Wideo i materiały podrzucę wcześniej. Teraz się kładę spać ale napisze sobie pdzypomnienie żeby to poskładać i wstawić
@LewCyzud: hej, mozesz odpisac na priv? Zamówiłem 4 maski 31 Marca (data wyslania przelewu),których dalej nie ujrzałem. Zgodnie z Twoja informacja z poprzedniego tygodnia maski zostały wysłane we wtorek do 12 InPostem, wiec zakładam, że powinny już u mnie być.
@k44wj: Nic się nie przejmuj - ja od 4 dni toczę z nim wojnę na Priv. Najpierw zwlekał z wysyłka, potem pomylił numery telefonu i paczka leży w paczkomacie 500m ode mnie i nie mogę jej odebrać. Odpisuje w kratkę. Ma czas na wpisy i komentarze na mirko, ale nie żeby załatwić od początku do końca to, na co się deklarował i na to co po drodze zepsuł. Jutro rano mija
@raz-dwa-trzyy: Szkoda strzępić ryja. Ja miałem wrażenie, że pisze z nieogarniętym dzieciakiem, który nabrał roboty ponad miarę i nie ogarnia tego, co się dzieje - kompletnie nieodpowiedzialnie. Do momentu zamówienia kontakt wzorowy, potem jak 80zl wpadło to po 10x musiałem się prosić żeby odpisał. Zwodzenie na maksa.
@raz-dwa-trzyy: hmm, ja akurat nie pojawilem sie w jakims notesie dlatego nie dostalem przesylki ¯\_(ツ)_/¯ starałem sie byc wyrozumiały i cierpliwy przez długi okres czasu, ale teraz wyjątkowo cos tutaj śmierdzi
@k44wj: No to widzę, że jest nas coraz więcej. Jak chłopak się połapie, to zaraz wywali post i tyle z tego będzie. Ja myślałem już w pewnym momencie zrobić wpis z opisem sytuacji, ale znając realia tutejszej społeczności, która jest jak chorągiewka, to może się okazać to strata czasu, bo w zależności od humoru zrobią z niego jeszcze męczennika xD

@n_____S: @k44wj: @raz-dwa-trzyy: Mirkowi @chozi: wysłałem przesyłkę, okazało się ze pomyliłem jedna cyfrę w numerze, od razu zadzownilem do inpostu później napisałem maila sprawa zajęła dobę bo musiałem się u nich dodatkowo weryfikować. Mirek od początku rzucał wyzwiska w moja stronę. Kto tu jest dzieckirmX nie zrobiłeś wpisu ponieważ musiałbyś pokazać screeny e których jesteś mega agresywny w stosunku do mnie. Widzę ze przesyłkę odebrałeś mam nadzieje że
LewCyzud - @n_____S: @k44wj: @raz-dwa-trzyy: Mirkowi @chozi: wysłałem przesyłkę, okaz...

źródło: comment_1587269498o3MVyxx9NarRxlrdO90zCh.jpg

Pobierz
@LewCyzud: dalej czekam na zwrot kasy. Potem robię wpis. I wkleję cała rozmowę - nie wyrwane z kontekstu screeny kiedy straciłem do ciebie cierpliwość. I tak za długo byłem uprzejmy w stosunku do twojego olewczego tonu, a poza tym nigdy nie ukrywam ciętego języka - wystarczy na moje komentarze popatrzeć, wiec nie płacz, jaki to ja zły, bo ci prawdę w ostrych słowach powiedziałem. I nie pomyliłeś jednej cyfry tylko cały
chozi - @LewCyzud: dalej czekam na zwrot kasy. Potem robię wpis. I wkleję cała rozmow...

źródło: comment_1587279227wz7VUP3KC5PA41CQ0LvWse.jpg

Pobierz
@LewCyzud: Zobaczymy czy wujek się wykaże, ze nie osiągnąłeś tego 1000zl, skoro sam ja ci wpłaciłem 80zl a ty masz serki zamówień xD a inna sprawa, nagle masz czas odpisywać w sekundę? Niedziela to wolne? Może weź się za szycie dla tych, których w konia robisz tak, jak mnie?