Wpis z mikrobloga

Jeśli nie odpisuje to znaczy ze szyje. Niestety mam mega dużo zamówień, a pewne sprawy spowodowały że musiałem jeszcze bardziej przyspieszyć, ponieważ później będę miał mniej czasu. Dlatego postanowiłem zrealizować wszystkie zamówienia do poniedziałku. Aktualnie tyle jest tych paczek ze nie da rady tego upchnąć do paczkomatów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli komuś się wyjątkowo spieszy to mogę dzisiaj albo jutro wysłać-proszę o pw
#cyzudszyje
Pobierz LewCyzud - Jeśli nie odpisuje to znaczy ze szyje. Niestety mam mega dużo zamówień, a ...
źródło: comment_1587207539vMHibGq6djcZnzNL8C9K7J.jpg
  • 46
@chozi: Ale wcale to nie musi być taki przychód tu nie chodzi o prowadzenie działaności bez rejestracji per se. Mam wolne bo zrealizowałem wszystkie zamówienia i czekam na kuriera.
@LewCyzud: Jesteś niemożliwy z ta dzilalnoscia xD ja nadal nie dostałem odp. czy dołączasz ludziom rachunki, bo jeśli nie to lecisz w #!$%@?... szkoda, ze nie dało się wszystkiego zakończyć po ludzku. Może jak trochę podrosniesz i przestaniesz wspierać sie wujkiem ciotka różowym itd to nabierzesz odpowiedzialności za swoje czyny. Bo na takiej wyjebce to można raz czy dwa sobie pojechać, a potem każdy sie pozna na twojej osobie - jak
@chozi: Jak się nie dało załatwić po ludzki. Pomyliłem się z numerem telefonu od razu wysłałem do inpostu wiadomość o tym i zgłosiłem na infolinii, sprawa inpost zajął się najszybciej jak mogl(kolejność zgłoszeń) następnie dostałeś kod i masz maseczki. teraz przeczytaj sobie swoje wiadomości do mnie bez czytania moich i na odwrót. Pomyliłem się tez drugi raz i ten Mirek powiedział ze Ok zdarza się i jak Ty otrzymał kod i
@LewCyzud: Jedno zdanie .
Umawialiśmy się, ze maseczki będą u mnie w czwartek - bo wtedy wchodzi przepis i gdybym nie prosił się chyba z 10x, to byś wysłał, kiedy by ci pasowało, a na dodatek pomyliłeś ten pieprzony nr.

@chozi: poza tym wez pod uwage ze szyje rowniez dla szpitali i w proporcji szpital 2-3:1 mirek. Teraz robie sobie chwile przerwy, nie bede przyjmowal nowych zamowien, bo zajmowalo mi to po 15 godzin dziennie, wiec od dzisiaj tylko dla kolejnego szpitala i tylko 4-6 godzin dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°) stad mam czas i bede go mial pewnie do konca przyszlego tygodnia ( ͡° ͜
@chozi: to dostales te maseczki czy nie? Bo jesli tak to dlaczego ten zwrot? Poza tym decydowala kolejnosc zgloszen jak pisalem we wpisie, a i tak umiescilem Cie wyzej na liscie do wysylki
@chozi: wielokrotnie przeciez ale nie pod tym wpisem, tylko pod pierwszym rozdajo. Gdzie w ogole nie planowalem ich tutaj sprzedawac. Pod naporem zainteresowania zaczalem szyc za 3,99 bo janusze na allegro/olx wykorzysytwali sytuacje(zakaz sprowadzania do polski) i je wtedy sprzedawali po 20-30zl/sztuka, pozniej zwikeszylem cene bo 70% ludzi chcialo w tej cenie po 10-50 maseczek
@LewCyzud: spoko. Szyjesz dla szpitali, piękna sprawa, tylko, ze robisz to w pierwszej kolejności to pierwsze słyszę. A o kolejności zgłoszeń fakt była mowa, ale dlatego pytałem na samym początku czy wyrobisz się do czwartku z dostawa, bo to było decydujące dla mnie czy zamawiać czy nie.
@chozi: kurde faktycznie wyslalem dopiero w czwartek a mialy byc na czwartek, wiec bardzo pozno. Miales prawo sie zdenerwowac to fakt. No moja wina przepraszam, moge Ci w drodze przeprosin wyslac dowolnego rozmiaru 4 maseczki(kolor bialy albo szary) na moj koszt pod koniec przyszlego tygodnia
Poza tym dopiero niedawno mirek do mnie napisal ze to wszystko robie zle i sie w ogole nie dziwi ze nie ogarniam-wszystko pisalem w notesie co
@LewCyzud: Może wreszcie będziesz ogarniał z tym programem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do mojego #!$%@? cała akcja- ja serio miałbym mocny dystans do tego, gdyby chodziło o maski tylko dla mnie, bo coś tam jeszcze miałem. Ale, jak wspominałem wcześniej chodziło przede wszystkim o resztę rodziny, która byłaby uziemiona. A zaleta zamówienia u Ciebie było to, ze byłeś wstanie dostosować rozmiar do twarzy dzieci -
@chozi: potwierdzam, strugnałem mu takie coś. Tutaj widzę jest ten sam problem czyli brak kontaktu pomiędzy sprzedającym a kupującym. Ja miałem taką samą napinkę, i kilu mirków też. Ostatecznie wszystko się skończyło dobrze i towar jest spoko. Natomiast mi też brakuje trochę takiego brania na poważnie tych terminów. Wydaje się ten problem z tym notesem, więc system gdzie widać co zrobione co trzeba zrobić kto zapłacił i czy wysłałem powinien rozwiązać