Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piottix: nie wiem jakby to miało powrócić w kilka tygodni. Te kratery powstają latami, a nie odrastają jak grzyby po deszczu. Sam mam problem z migdalkami, cały czas zaczerwienione i chyba sobie zrobię ten zabieg skoro to taki koszt. Mój laryngolog chciał mnie leczyć kilkunastoma wizytami że smarowaniem migdałków jodyną. Każda wizyta to 100zl :/
  • Odpowiedz
@apee: pisze tylko co słyszałem, mi powiedział jedynie że póki nie wytnę to zostało wyciskanie, a wyciąć mi nikt nie wytnie póki co i tak
  • Odpowiedz
@Alfiarz to niespecjalnie zależy od ciebie. Jak nie masz podrobionych krypt, to nie ma gdzie zalegać pokarm = nie masz tego problemu. W każdym razie masz szczęście.
  • Odpowiedz
@Horkheimer: ja wyciskam patyczkami kosmetycznymi bo są bardziej precyzyjne i łatwiej nacisnąć pod odpowiednim kątem. Dodatkowo smaruję je np dentoseptem albo sacholem.
  • Odpowiedz
@Piottix: Ja miałem robione ponad rok temu mając naprawde duże krypty i tak jak wcześniej co parę mi się zbierało tak teraz może raz na 3 miesiące coś zostaje, ale lekkie dotknięcie i wypada. Też polecam. Robiłem w wawie.
  • Odpowiedz