Wpis z mikrobloga

@kawazrana: Taki cykl niektórych polek. Ją już zabawy nie interesują bo ma już kaszojada... i wogóle to szuka bankomatu.
Dla kontrastu powiem tylko, że są ogarnięte dziewczyny co myślą i próbują nie wpaść i nie zrujnować sobie od razu życia. Niestety przygwożdżone są przez tony samotnych p0lek co już się wyszalały i szukają beciaka.
  • Odpowiedz
@jatutylkonachwile1 sama mam dziecko, jestem w zwiazku, ale zawsze sie moznie roznie zycie potoczyc. Przykro by mi bylo jakby potem to, ze mam dziecko przekreslalo mnie na starcie. Ale w sumie masz racje, sa babki co przekreslaja na wstepie nizszych facetow. Ja zawsze przy poznaniu musialam po prostu poczuc to coś zeby chcieć sie dalej spotykac, a jak bylo to cos, to jakies tam rzeczy, ktore normalnie by mi przeszkadzaly nie
  • Odpowiedz
@MolibdenowyTadeusz: Takie tam gadanie.

Jak jest normalna to kogoś znajdzie. Jak nie jest to cóż, krzyżyk na drogę.

Druga sprawa jest taka, że faceci w jej wieku raczej nie myślą o tym żeby zbudować dom i założyć rodzinę. To wiek w którym ledwo co się kończy studia. Dopiero wtedy człowiek zaczyna się rozwijać, łapać pierwsze poważne mniej lub bardziej płatne prace. Nikt bez kapitału po rodzicach lub super strzału finansowego nie będzie chciał w tym wieku planować dziecka. A tutaj owo już jest. Zresztą jeśli ktoś zaplecze finansowe ma to ona serio musi mieć wspaniałą osobowość, brutalne lub nie, ale ludzie jednak wolą mieć swoje
  • Odpowiedz
alienacja rodzicielska, normalna sprawa w pl


@kbm_: ja się zgłaszam, 32 lata, zakola, bezrobotny, mieszkam z mamusią, zyjemy z jej renty. tylko mnie, Klaudusia, nie wyalienuj
  • Odpowiedz
@anothereason: Na portalu randkowym jak się ma dziecko, męża, żonę czy hiv to się to umieszcza w opisie. Proste. Jak się nie umieszcza to nie oczekuj potem zrozumiałości od ludzi jak przez przypadek odkryją prawdę.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Łaska wydaje się być ogarnięta dziewczyną, a to czy ktoś ją weźmie w pakiecie z dzieckiem to już tego kogoś sprawa.


@kamcios1: I właśnie dlatego, że jest ogarnięta, nie napisała w opisie profilu, że ma dzieciaka?

To jest ewidentny brak szacunku do facetów potencjalnie nią zainteresowanych, a dokładnie do ich czasu.
  • Odpowiedz
@SarahC: Cały czas to tłumaczę to wściekłe karyńska wykopowe i białorycerze tu piany na pyskach dostają :D

Po prostu irytuje mnie marnowanie mojego czasu. Może ja tam szukam poważnej relacji i nie interesują mnie cudze dzieci i kłopoty z tym związane? Może w ogóle nie chcę mieć dzieci?

Tylko jak się krechą między nogami myśli to tak to wygląda potem.

Wybacz że się uniosłem xD
  • Odpowiedz
@kt13: wspomniała bo sam zapytałem, bez tego pewnie po długim czasie bym się dowiedział. Bywało już tak.

Jest taki obowiązek, to sie nazywa poszanowanie drugiej osoby i moralność. Ona tego nie ma więc ja tutaj też. Proste, elo.
  • Odpowiedz
  • 0
@MolibdenowyTadeusz skąd wiesz, że nie powiedziałaby wcześniej? Faceci też nie podają rozmiaru penisa czy informacji o nalogach lub na kogo glosuja na profilu, a może to by mnie powtrzymalo przed marnowaniem czasu. Jak coś jest dla mnie kwestia kluczowa to pytam. Jak ktoś kłamie to debil, a jak odpowie to chyba spoko. Nie dorabiam teorii spiskowych, że na pewno nie przyznałby się do ostatniej chwili

@SarahC skąd wiesz? Nigdzie się
  • Odpowiedz