Wpis z mikrobloga

taki wpis mający na celu uświadomienie, że jak się mówi, że białe nie jest białe, to nie zmieni koloru tylko przez to, że będziemy zaprzeczali prawdzie

IDEOLOGIA LGBT jest jak najbardziej realną rzeczą, za Nauką o Polityce i Wikipedią:

Mianem ideologii określa się każdy zbiór uporządkowanych poglądów – religijnych, politycznych, prawnych, przyrodniczych, artystycznych, filozoficznych – służących ludziom o tożsamych poglądach do objaśniania otaczającego ich świata. Społeczną funkcją ideologii jest artykulacja celów aktywności i dopuszczalnych sposobów ich osiągania oraz motywacja ich zasadności względami uznawanymi za wyższe niż jednostkowy interes (wizja rzeczywistości + system wartości + dyrektywy praktycznego działania).


I teraz, zastosujemy metodę eliminacji do określenia czy osoby LGBTQ posiadają własną ideologię:
poglądy religijne: proszę podajcie mi ludzi ze środowiska LGBT którzy są praktykującymi wiernymi.
poglądy polityczne: proszę podajcie mi przykład człowieka ze środowiska LGBT który ma poglądy prawicowe.
poglądy prawne: proszę podajcie mi przykład osoby która jest zwolennikiem prawa naturalnego.
poglądy przyrodnicze: proszę podajcie mi przykład człowieka ze środowiska LGBT który jest zwolennikiem ekspancji człowieka w środowisku
poglądy artystyczne i filozoficzne: proszę podajcie mi przykład osoby która w środowisku LGBT nie jest podtmodernistą.

Zgodnie z powyższym, aby być zaliczonym do sympatyków lub członków grupy osób LGBT należy posiada odpowiednie poglądy które muszą być zgodne z tym co reprezentuje IDEOLOGIA LGBT.

#lgbt #polityka #neuropa #konfederacja #4konserwy #urojenialewakoidalne (obrazek dla atencji)
qluch - taki wpis mający na celu uświadomienie, że jak się mówi, że białe nie jest bi...

źródło: comment_1587123902J2J6d5HOpN66mn2ynhFEhb.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
Czyli nie istnieją wierzący geje według ciebie? xD


@ZaplutyKarzelReakcji: przeczytaj ze zrozumieniem a potem pisz. Nie napisałem o ateuszach tylko o praktykujących i nie gejach tylko członkach społeczności LGBT a to jest ZASADNICZA RÓŻNICA. Możesz być gejem a nie być w środowisku LGBT ergo: nie wyznawać ideologii LGBT
  • Odpowiedz
proszę podajcie mi ludzi ze środowiska LGBT którzy są praktykującymi wiernymi.


@qluch: Moje znajome. Ba, jedna z nich ma problem w związku bo jej partnerka jest mocno wierząca

proszę podajcie mi przykład człowieka ze środowiska LGBT który ma poglądy prawicowe.

Kolega gej, który nie popiera parad równości, znajomy wielu prawaków.

LGBT nie przyjaźnią się z prawicą z tego samego powodu z którego przedsiębiorcy nie przyjaźnią się z komunistami. Po prostu lgbt
  • Odpowiedz
Z całego serca ci życzę, abyś w końcu dal spokój ludziom, którzy w żaden sposób cię nie skrzywdzili.


@Neubert: ależ gdzie ja robię komuś krzywdę. To tak jakbym mówiąc, że ludzie którzy machają czerwonymi flagami i śpiewają międzynarodówkę są komunistami, robiłbym im krzywdę. Szkoda mi jest, że tego typu wpisy są zaraz przez was sprowadzane do poziomu krzywdy i stygmatyzacji, kiedy tak nie jest.

Zamykasz się na dyskusję orbitując wokół bezpiecznego
  • Odpowiedz
tylko członkach społeczności LGBT a to jest ZASADNICZA RÓŻNICA. Możesz być gejem a nie być w środowisku LGBT ergo: nie wyznawać ideologii LGBT


@qluch: btw. jak definiujesz "członkowstwo w społeczności"? Trzeba mieć jakąś tęczową legitymację? Jak byłem raz na marszu to mogę się nazywać członkiem społeczności, czy nie?

Co do wierzących, których znam to większość z nich chodzi również na marsze. Jeden nawet był bardzo zdziwiony, kiedy się osłuchał kościelnej propagandy,
  • Odpowiedz
Moje znajome. Ba, jedna z nich ma problem w związku bo jej partnerka jest mocno wierząca


@CzajnikZniszczenia: heh, widzisz ja nie pisałem o gejach i lezbijkach tylko o ludziach którzy należą do takich stowarzyszeń jak lambda, antifa, tęczowe rodziny, miłość nie wyklucza itp. itd. Ja też znam ludzi o orientacji homoseksualnej którzy nie należą do żadnej organizacji LGBT.
  • Odpowiedz
A Fundacja Wiara i Tęcza to już jest organizacja LGBT czy nie?


@CzajnikZniszczenia: Nie i wiesz dlaczego? Organizacje związane z wiarą muszą być założone przez odpowiedni kościół. W takim razie, ja mógłbym założyć sobie organizację "Jezus Bogiem mahometan" i napisać, że chcę żeby wszyscy muzułmanie się ochrzcili.
  • Odpowiedz
@qluch: O czym ty piszesz? XD

1. Fundacja Wiara i Tęcza jest organizacją LGBT.
2. Należą do niej osoby wierzące.

Wniosek - osoby wierzące też są członkami organizacji LGBT i twój argument jest inwalidą.
Jeśli temu zaprzeczysz to przekroczyłeś granicę fanatyzmu i żadne fakty do ciebie nie przemówią

btw. Usuwanie komentarza wyżej, który cię wypunktował jest żałosne.
  • Odpowiedz
@qluch: jestem biseksualnym prawicowcem, i za to zostałem wyrzucony ze wszystkich grupek LGBT ( ͡° ʖ̯ ͡°)
dlatego LGBT jest ideologią, a nie ludźmi - ludzie są różni. A jeśli myślisz inaczej, to nie możesz się nazywać osobą LGBT, bo jesteś zdrajcą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NijuGMD: Ze wszystkich istniejących grupek LGBT na całym świecie ? Czy może z kilku, co wynika z faktu, że w Polsce większośc osób homo/bi ma poglądy lewicowe i to właśnie takie osoby tworzą te grupki ? LGBT nie jest ideologią - tylko ludźmi, z samej definicji. Jeśli uważasz, że taka ideologia istnieje - to podaj chociaż jeden jej postulat.
  • Odpowiedz
@qluch: Nie pozostaje mi nic innego jak powtórzyć to co już setki razy mówiłem, że coś takiego jak ideologia LGBT nie istnieje
Dla was ta słynna i groźna ideologia to: geje idący przez miasto za rękę, przytulający się w miejscach publicznych, wrzucający na instagrama swoje wspólne zdjęcia, chcący zalegalizować swój związek (oczywiście osoby hetero robią dokładnie to samo i wtedy to jest piękne) to już jest agresywna ideologia chcąca niszczyć polskie,
  • Odpowiedz