Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 175
Wiecie co jest najgorsze w pracy poza niskim wynagrodzeniem? Niestabilny emocjonalnie przełożony. Czuje się jakbym cofnęła się jakieś 15 lat do czasów gimnazjum i przeżywała od nowa ten rollercoaster emocji, który zazwyczaj towarzyszy okresowi dojrzewania, tylko mi funduje to przełożona.
Raz jest miła i do rany przyłóż, dzwoni w sprawach prywatnych pogadać, pyta czy chcesz kawe tylko po to, żeby na następny dzień cały dzień gnębić cię o jakieś pierdoły. A poproś ją o coś co leży w zakresie jej k---a obowiązków a nie moich to równie dobrze możesz wziąć L4 na tydzień zanim jej nie minie w---w, że musi coś zrobić. Zaraz powiecie PMS czy coś, druga przełożona, też kobieta jest cały czas wymagająca ale w granicach rozsądku i przyjazną więc to nie kwestia płci.
Czas rzucić te robotę w p---u, niestety światowa pandemia postanowiła udaremnić mi połowę planów życiowych.
#pracbaza #zalesie
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 222
@Jestem_Tutaj: też tak myślałam i w każdej pracy obieram taka taktykę, że stoję z boku, nie w--------m się, nie zawieram jakiś głębszych znajomości, jak trzeba to pomogę ale na p--o z nimi nie chodzę. Staram się być po prostu neutralna i z boku. I wiesz co? G---o to daje xD wtedy nie lubią cię wszystkie bo nie należysz do żadnej grupki xD
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: Jeżeli Cię to pocieszy, mój przełożony też się tak zachowuje. Męczy to psychicznie strasznie. I pomyśleć ze chłop 42 lata żona dzieci a chłop niestabilny emocjonalnie jak nastolatek.
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: ja również mam po planach, 17 marca miałem mieć egzamin od którego zależało ich powodzenie a od 16 marca egzaminy się nie odbywają.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak to mawia mój przyjaciel "w pracy nie ma koleżanek czy kolegów, są znajome twarze".
  • Odpowiedz
  • 9
@Jestem_Tutaj
@Mzil z facetami jest to samo - moj przełożony kiedyś się obraził bo musiałam szybko skończyć rozmowę gdy zadzwonił w wolny dzień - jechałam autem. Za karę nie uprzedził mnie o wizytacji z centrali która miała być na drugi dzień a on miał wolne xD
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000 Ja kiedyś pracowałem w firmie gdzie bylo z 10 dziewczyn, jeden facet oprócz mnie i jebnięta szefowa. I wiesz co? Ja z kumplem mieliśmy najlepiej, bo szefowa nie lubiła kobiet, wyzywala się na nich i p------------a o wszystko, a do mnie i kumpla zawsze milo i z uśmiechem xD A reszta dziewczyn nas nie lubiła bo nas lubila szefowa no i za to ze nie nalezelismy do zadnej grupki, a
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: A to dopiero początek w każdej pracy jest jakieś ALE musisz się nauczyć mieć na to w------e chociaż wiem że czasami się nie da ale to kwestia wprawy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz