Wpis z mikrobloga

@SkrytyZolw: Potwierdzam, nie jest wesoło. U mnie świąteczna awantura, bo idiota w rodzinie pokazywał filmy o 5g i nwo, bo to są przyczyny epidemii. A tak w ogóle to wszyscy panikują przez grypę. Także ten. :/
  • Odpowiedz
@Fever105: wszystkim co trzeba, nie wiem jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie, normalnie zatoki szczękowe nie mają połączenia z jamą ustną. Ale przy ekstrakcji niektórych górnych zębów może dojść do wytworzenia połączenia ustno-zatokowego.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: Pytam, bo laryngolog robił mi punkcję zatoki szczękowej, bo k----ł - k----ł to mało powiedziane, mnie ząb po 3 tygodniowym zapaleniu zatok. Jakby mi zła Pani stomatolog (nie Ty) wierciła tylko od wewnątrz. Mówił mi wówczas, że tak mnie n--------a, bo zatoka ma połączenie z nerwami w dziąśle i że on też to kiedyś miał, i jak mu kolega zrobił punkcję to prawie dostał orgazmu. Ja nie miałem, ale
  • Odpowiedz
  • 0
@SkrytyZolw tak było, miała swoje maseczki, tak jak kucharze mają swoje jedzenie XD masz wykształcenie medyczne i wierzysz w takie bzdury? I jeszcze jakieś piekarnie nie obsługujące medyków? XD
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: jeżeli byłaby to prawda to bym zmienił miejsce zamieszka bo szkoda nerwów na takie coś.

Mi tam obojętne kto obok mnie mieszka.
Może być nawet diva byle by do 12 nie zapraszała klientów bo do tej śpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tak było, miała swoje maseczki, tak jak kucharze mają swoje jedzenie


@kaaban: Y, znam bardzo wielu lekarzy i każdy ma w domu swoje maseczki i swoje rękawiczki? Też miałam i też rozdałam rodzinie i znajomym ( _) Właśnie dlatego, że pracuję z ludźmi to jestem skłonna w to uwierzyć.
  • Odpowiedz
@kaaban: No na tej samej - pracowałam i pracuje z ludźmi. Jeżeli ktoś potrafił ryczeć mi w twarz "ty j----a k---o masz to w tej chwili przyjąć, bo ci pomogę" w sklepie odzieżowym, to jestem skłonna uwierzyć, że jakiś ciemnogród złapie za widły i będzie gonił za lekarzem.
  • Odpowiedz
  • 0
@SkrytyZolw jako potwierdzenie historyjki z Facebooka wklejasz artykuł z przeklejona 1:1 dokładnie tej samej historii, bez żadnych dodatkowych informacji?

I co z tą historia z o poznania?
  • Odpowiedz