Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace
#xkom
Mirki ile czeka się na zwrot pieniędzy z xkom? Zamówiłem u nich kartę graficzną, na stronie widniało że jest dostępna, zamówienie opłaciłem blikiem. Później okazało się że jednak dostępna nie jest, zaproponowano mi inna karte, po kontakcie telefonicznym anulowałem zamowienie. Mimo wszystko na moim koncie xkom zamówienie nadal jest w trakcie realizacji, a dostępność karty na stronie ciągle się zmienia.
  • 6
  • Odpowiedz
@platyniak18: Witaj Mirku! Napisz im e-mail, że jako konsument wzywasz ich do natychmiastowego zwrotu pieniędzy za opłacony towar, ponieważ jako sprzedawca nie jesteście w stanie wywiązać się z zawartej umowy(Tu możesz dopisać "o numerze".

Aczkolwiek mam wrażenie, że mogłeś nie anulować zamówienia tylko od razu telefonicznie ustalić kiedy nastąpi zwrot opłaconych środków. Teraz niestety jak nie masz nagranej tamtej rozmowy to po prostu wygląda jak byś się rozmyślił, więc mogą postąpić
  • Odpowiedz
To słabo, straszny bałagan mają na tej stronie, wpłaciłem im 1200zl, zamówienie miało być anulowane, od ponad 24h zamówienie dalej w trakcie realizacji i zero odzewu. Pierwszy raz mam taki problem z jakimkolwiek sklepem.
  • Odpowiedz