Wpis z mikrobloga

Moderacja usuwa zdjęcie książeczki partyjnej PZPR szefa TVN, Miszczaka, który po stanie wojennym, w 1984 roku, gdy wszyscy normalni ludzie, nasi rodzice też byli w Solidarności to on zapisał się do komunistycznej rosyjskiej partii.

Pytam się dlaczego ? Prawda taka bolesna ? Że Olejnik jest córką SBków też wszyscy wiedzą od lat !

Włącznie samodzielne, krytyczne myślenie ludzie, bo każda hiena was zeżre na śniadanie jeśli nadal będziecie jak te pajace na sznurkach, manipulowani.
Pora zaakceptować fakty bo wymazywanie ich gumką nie sprawi że one znikną. To tylko was ośmiesza. Waszą ignorancję, infantylizm, fanatyzm i NIEWIEDZĘ.

#tvpis #ciekawostki #historia #gruparatowaniapoziomu #bekazpodludzi #bekazpisu #bekazlewactwa
arinkao - Moderacja usuwa zdjęcie książeczki partyjnej PZPR szefa TVN, Miszczaka, któ...

źródło: comment_1586895444eHhwYm4p5eA0DheZayWd0q.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
TVN tworzyli Amerykanie? Ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ediz4: troll nawet nie wie o czym mówi, jak zwykle

na początku lat 20 była to polska stacja, dopiero potem się sprzedała amerykanom, tvn jest komercyjną stacją zagraniczną więc te twoje wysr...wy o urbanie można włożyć między bajki dla debili
  • Odpowiedz
tego typa można olać, koleś przekonywał robiąc fikołki mimo czeskiego artykułu i stanowiska rządu że zamówione testy na koronawirusa są nic nie warte kiedy się okazało że po prostu były źle użyte
  • Odpowiedz
@arinkao: Przecież 90% ludzi 50+ na stanowiskach to pozostałość PRL :D politycy, wszelkiego rodzaju zarządy, spółdzielnie :D Ludzie którzy zasłużyli się w czasach PRL i teraz odbierają nagrodę :) Różnice są jedynie takie, że teczki niektórych osób poznikały :)
  • Odpowiedz
Uważam że kraj toczy choroba której źródło tkwi w braku lustracji. W innych krajach była, u nas nie.


@arinkao: To zdanie jest głupie i kretyńskie.

Ten kraj toczy choroba ignorancji i głupoty.

A ty jesteś tego przykładem. Masz problem z tym, że właściciel (były) prywatnego biznesu był w partii, a nie masz problemu w tym, że ludzie z PZPR są u władzy?
Nawet Korwin miał lojalkę.

Ogarnij się głupia babo.
  • Odpowiedz
@arinkao twoj idol Kaczyński też miał ojca konunuste. Ale oczywiście albo celowo wypierasz to ze świadomości, albo masz wielkie braki niewiedzy.
  • Odpowiedz
Miszczaka, który po stanie wojennym, w 1984 roku, gdy wszyscy normalni ludzie, nasi rodzice też byli w Solidarności to on zapisał się do komunistycznej rosyjskiej partii.


@arinkao: Duży szacunek. Trzeba było mieć jaja, żeby tak iść pod prąd.
  • Odpowiedz
@arinkao: rodziców sie nie wybiera. Olejnik teraz powinna być w celi? W piwnicy? Bo ma takich rodziców?
Zresztą nie wiem jakie to.ma.powiazanie z karakanem łażącym po cmentarzach gdzie inny muszą siedzieć w domu i nie mają możliwości przyjść do bliskidgo na grób
  • Odpowiedz
@maciekph: nie boli mnie dupa jak ktoś ma inne zdanie. Mam tyle lat że do idiotów sie dawno temu przyzwyczaiłam. Zauważam jednak że takim jak ty nerwy już siadają.
  • Odpowiedz