Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze? Im nic nie można zrobić.
Absolutnie nic, mogą sobie mówić co chcą i kompletnie #!$%@? nic nie można z tym zrobić.

Mam 22 lata, urodziłem i wychowałem się w wolnej Polsce, a czuje się jakbym teraz żył w państwie autorytarnym. I nic nie mogę z tym zrobić.

#tvpis
  • 189
  • Odpowiedz
ja pierdooooooooooooooooooooooooooooooole. weźcie wróćcie do szkoły bo wam to zdalne nauczanie szkodzi.


@ediz4:

ja pierdooooooooooooooooooooooooooooooole. weźcie wróćcie do szkoły bo wam to zdalne nauczanie szkodzi.


głośniej drzyj mordę pisiorze zakłamany
  • Odpowiedz
@parooow: jesteś z lat 90-tych więc ich nie pamiętasz
wtedy to dopiero był czad - mafie paliwowe, spirytusowe, ustawy o imporcie tego, tamtego, o radiofonii i telewizji
wszystko pisane pod oligarchów
dzisiaj to bym powiedział że jest uczciwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dustandbones: Szwajcaria (tutaj parlament musi się zgodzić) i Norwegia (automatycznie, jak Polska) przyjmuje prawodawstwo unijne nie będąc jej częścią. Po co wychodzić z UE, skoro Polska ma wpływ na prawo unijne plus dostaje dotacje (Szwajcaria i Norwegia dopłacają, ale mniej niż byliby członkami UE). Obydwa kraje mają specyfikę, że UE opłaca się z nimi dogadać (Norwegia gigantyczne nadwyżki i rezerwy z powodu ropy, jeśli nie UE to mogliby sobie wszystko
  • Odpowiedz
@Dustandbones: nie odniosłeś się do całego posta. Gdyby Polska wyszła z UE i chciałaby płacić za dostęp do europejskiego rynku (jak robi to Norwegia), to musiałaby płacić kilkukrotnie większą składkę, a nie dostałaby żadnych dotacji. No nie wiem, jak dla mnie to minus, ale może według ciebie, Polska płaci za niską składkę do UE plus niepotrzebnie dostaje dotacje. Jak wolisz.
I nie chwalę UE ze względu na dotacje, bo to
  • Odpowiedz
@wojak150: Przecież pare lat temu jak PO odsunięto od władzy, to na tym portalu większość lizała się po jajach, że PiS będzie zajebisty. Dobrze tak Wam teraz małe #!$%@?, politolodzy zza monitora. Wieczna beka z Gdańska, który przeciwstawiał się kaczorom, to teraz macie swoją politykę rozdawnictwa, propagandy i niszczenia gospodarki kosztem w celu prowadzenia wiecznej kampanii propagandy.
  • Odpowiedz
@tigletpilesarus w nowej hucie do mnie strzelano.
W przeciwieństwie do tego gowniarza, któremu odpisywałem, a który, powtarzam to z całą premedytacją, gówno wie o totalitarnym systemie, ty przynajmniej masz doczytane o aparacie represji.

Ale nie znasz strachu.
  • Odpowiedz