Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze? Im nic nie można zrobić.
Absolutnie nic, mogą sobie mówić co chcą i kompletnie #!$%@? nic nie można z tym zrobić.

Mam 22 lata, urodziłem i wychowałem się w wolnej Polsce, a czuje się jakbym teraz żył w państwie autorytarnym. I nic nie mogę z tym zrobić.

#tvpis
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@parooow: będę to powtarzał do końca rządów
nie należało powstrzymywać ryszarda cyby
jak ktoś nie pamięta – to ten dziadek co zastrzelił jakiegoś gościa z pisu i twierdził że chce #!$%@?ć kaczyńskiego
  • Odpowiedz
@Kressska: A w moim odczuciu, żadna partia nie jest zgodna z moim światopoglądem, a nawet do niego zbliżona, natomiast gospodarczo najbliższa jest mi konfederacja, dlatego z pięciorga złego, to na nich głosuję.
  • Odpowiedz
@parooow: przystawił ci ktoś pistolet do łba? Wydźwięk twojego posta jest taki sam jak tej nastolatki, co to #!$%@? z kraju bo Duda wygrał.

W państwie autorytarnym dostałbyś #!$%@? za samo wyjście z domu i drugie #!$%@? za pierwsze wypowiedziane słowo (drugiego byś nie dał rady).

Żyjesz w państwie nieudolnym, rządzonym przez miernoty, którym łatwiej jest zakazac wszelkiej rekreacji niż wymyślić cokolwiek mądrzejszego. To twój jedyny problem, o ile nie
  • Odpowiedz
@parooow: Ps. Nie wychowałeś się w wolnej Polsce, wedle twojej definicji. PiS nie rządzi po raz pierwszy.

PS2. Mimo wszystko PiS nie wygrał dzięki oszustwom, tylko dzięki ludziom, którzy głosowali na PiS i tym, którzy nie głosowali w ogóle!!
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: Wartości normalnych ludzi to wartości które biorą się z dobrego wychowania i czystej etyki normalnie myślących ludzi, a nie z tego że ktoś tam 1800 lat temu se napisał książkę fantasy.

w Japonii to się wychowuje wyłącznie seryjnych psychopatów rozumiem? Bo tam nie ma "chrześcijańskich podwalin"
  • Odpowiedz