Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze? Im nic nie można zrobić.
Absolutnie nic, mogą sobie mówić co chcą i kompletnie #!$%@? nic nie można z tym zrobić.

Mam 22 lata, urodziłem i wychowałem się w wolnej Polsce, a czuje się jakbym teraz żył w państwie autorytarnym. I nic nie mogę z tym zrobić.

#tvpis
  • 189
  • Odpowiedz
Można zmieniać kodeks wyborczy przed wyborami w sytuacjach nadzwyczajnych.


@ediz4: jeżeli sytuacja jest nadzwyczajna to powinno się wprowadzić stan nadzwyczajny, c'nie?

argumentem ze w Polsce upada mają być wybory korespondencyjne które odbyły się niedawno w
  • Odpowiedz
jeżeli sytuacja jest nadzwyczajna to powinno się wprowadzić stan nadzwyczajny, c'nie?


@JakovKarnic: sytuacja nadwyczajna to zwykły zwrot. Równie dobrze mogę napisać - wyjątkowe okoliczności.

prawo w Bawarii pozwalało na te wybory. W Polsce prawo nie pozwala zmieniać kodeksu wyborczego pół roku przed wyborami. Nawet w sytuacjach jakiśtam.....

Oczywiście że pozwala właśnie w
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: Masakra w Srebrenicy – masowe egzekucje wykonane na około 8400 muzułmańskich mężczyznach i chłopcach przez Serbów w dniach od 12 lipca do 16 lipca 1995 r. Masakra ta jest uznawana za największe ludobójstwo.
  • Odpowiedz
@MotoFun: nigdzie twojej matki nie obraziłem, zresztą nie muszę tego robić, ty jesteś najlepszą laurką dla niej
xd

przez Europę


@MotoFun: najpierw popierasz eurosceptyków teraz wycierasz sobie mordę Europą. Przecież Serbia i Rosja to klimaty konfederacji
  • Odpowiedz
@parooow: Mam nadzieję, że skończy się ta kwarantanna, bo ludzie na wykopie już wariują i nie ma prawie żadnego contentu oprócz tego politycznego, a jak każdy wie obie strony walą nas w dupę po równo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz