Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze? Im nic nie można zrobić.
Absolutnie nic, mogą sobie mówić co chcą i kompletnie #!$%@? nic nie można z tym zrobić.

Mam 22 lata, urodziłem i wychowałem się w wolnej Polsce, a czuje się jakbym teraz żył w państwie autorytarnym. I nic nie mogę z tym zrobić.

#tvpis
  • 189
  • Odpowiedz
ja pierdooooooooooooooooooooooooooooooole. weźcie wróćcie do szkoły bo wam to zdalne nauczanie szkodzi.

@ediz4: nie #!$%@? za dużo, w szczególności na temat państwa prawa
  • Odpowiedz
@Dibhala: Schowaj się pod kamień ignorancie. Najpierw dowiedz się czym jest państwo totalitarne bo jeśli byś w nim żył to byś nie wysrał takiego komentarza tylko siedział w pasiaku w obozie pracy matołku.
  • Odpowiedz
@MotoFun: Znalazłeś dwa materiały, brawo xD

to nawet nie jest promil tego, co obecnie robi TVP, używając zarówno internetu jak i oczywiście telewizji

Jeśli ktoś stawia znak równości pomiędzy obecnym TVP i obecnym TVN oraz pomiędzy PiSowskim TVP i POwskim TVP to jest debilem, sorry
  • Odpowiedz
@Dibhala: buhahahahahhahahahahahaa.
@JanuszKarierowicz:

to nawet nie jest promil tego, co obecnie robi TVP, używając zarówno internetu jak i oczywiście telewizji. Jeśli ktoś stawia znak równości pomiędzy obecnym TVP i obecnym TVN oraz pomiędzy PiSowskim TVP i POwskim TVP to jest debilem, sorry....

Wciąż ta sama śpiewka. Bardziej subtelna propaganda to nie propaganda i możecie ją robić.
  • Odpowiedz
Mam 20lat i do niedawna też byłem Korwinista jak Ty.
Spoko, z tej choroby się wyrasta.
Daj znać jak już dorośniesz i zagłosujesz na PiS tak jak ja.
Ofc z wieloma rzeczami się nie zgadzam, ale patrząc na ogół i możliwości jakie mamy, jest zajebiście()
  • Odpowiedz
@Zyvold:miłość do rodziny i pomoc bliźniemu to są też wartości, które religia pod groźbą kary od bóstwa wplata w złych z natury ludzi. Propsy dla religii za to. Brak propsów dla kościoła, który jest tym wartościom jawnie przeciwny.
  • Odpowiedz
Mam 22 lata, urodziłem i wychowałem się w wolnej Polsce, a czuje się jakbym teraz żył w państwie autorytarnym.


@parooow: Sytuacja jest kiepska, ale nie tragiczna. De facto, widac, jak aparat panstwa sie kompromituje i pograza. Co nie jest akurat czyms nieoczekiwanym. Kazda wladza wywodzaca sie z ukladu okraglostolowego, dochodzila w pewnym momencie do punktu, gdzie jest bezczelnosc osiagala punkt kulminacyjny. Nie inaczej jest teraz z PiS.

Poza tym, polska panstwowosc jest ciagle daleka od autorytaryzmu. Powiem wiecej, autorytaryzmu nie trzeba nawet zaprowadzac, by osiagnac efekt, ktory obserwujesz. Jest on rezultatem systematycznego duszenia panstwa i obywateli przez ponad 30 ostatnich
  • Odpowiedz
@POTEZNA_HAUBICA:

@parooow: witamy w demokracji, dostosuj się albo spadówa


Jaka spadówa? Niby gdzie, do innej demokracji? Czy do innego totalitaryzmu? Tylko dlatego, że spoleczenstwo dostalo zacmienia mózgu i dąży do samozagłady? Przecież to jakaś bzdura.
  • Odpowiedz