Wpis z mikrobloga

#bieganie #biegigorskie #biegiultra #ultramaraton

I cyk Chojnik #!$%@? ()

Biegaczki i biegacze, uczestnicy CHOJNIK 2020, mamy dla Was ważną informację. Dla nas najważniejszą w tym roku!

Karkonoski Park Narodowy cofnął zgodę na organizację imprez rekreacyjno-sportowych, które miały się odbyć w czerwcu 2020 roku. Bez tej zgody nie możemy przeprowadzić zawodów w Karkonoszach. Przyglądając się rozwojowi epidemii – czujemy, że nawet nie powinniśmy próbować. Bo bezpieczeństwo wszystkich biegaczy jest dla nas najważniejsze!

Przez kilka intensywnych dni udało nam wypracować i uzyskać wstępną zgodę na organizację CHOJNIKA na terenie KPN jeszcze w tym roku. Dokładnie 5 września 2020 roku. Termin rozsądny, bezpieczny, dobrze dopasowany


W dalszej czesci info o mozliwosciach przepisania, zwrotu kasy itd.
https://www.facebook.com/chojnik.rudawy/posts/2807910295974034

Szykuje sie dramatyczna druga czesc sezonu ( )
Co tydzien bedzie po kilka imprez gorskich i ultra, mam wrazenie ze sporo imprez, albo orgow moze ostro po dupie dostac i za rok moga sie juz nie pojawic w kalendarzu.
  • 2
@svojsky: nie wiem znudzilo mi sie trche dfbg, 2 lata temu byłem na ST i kurde taki troche monotonny mj sie wydawal. W zeszlym roku bylem na kbl i troche fajniejszy.

Ale pewnie na cos wbije, chyba ze cos bedzie sie jeszcze dzialo w lipcu i znajde alternatywe. Chcialem mocniej depnac na ultra chojniku, no ale nie pyklo.