Wpis z mikrobloga

3 razy zgłaszałem na 112 sąsiada, który bije dziecko. 3 interwencje, w których policjanci zapytali ojca czy bije dziecko, za każdym razem odpowiedział, że nie. Policjanci nie pofatygowali sie nawet wejść do mieszkania i zapytać dzieciaków. Przed chwilą dzieciak znów dostał konkretne w------l a w trakcie pisania tego posta słyszałem jak darł ryja "Szymon oddychaj prosze". Przed tym krzykiem chyba dzieciak jebnął głową w ścianę bo był potężny huk.

Co teraz zrobię? Odpalę sobie film na netflixie bo mam w------e.

#koronawirus #patologiazmiasta
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kukiel32: K---a typie ja wiem ze zglaszales na 112, ale to jest dziecko i sa rozne dzbany na swiecie i w policji tez. Jak chcesz spac spokojnie, musisz dojechac typa tam gdzie trzeba. Zglos go na dyzurnet, niebieska linie i w koncu zainteresuje sie nim odpowiednia osoba i nie da mu spokoju. Bedziesz mial dzieciaka na sumieniu, jezeli odpuscisz temat.
  • Odpowiedz
zadzwoń że cie kobieta bije i zobacz reakcje policji. Troche śmiechu i humoru a niech kobieta wykona taki sam telefon to lecisz na dołek śmieciu j----y damski bokserze. Tak to wygląda.


@Kukiel32: dobra dobra, kumam, ale dlaczego typ nie oddaje albo nie odchodzi?
  • Odpowiedz
@Kukiel32 widzę, że uczepiłeś się mężczyzny którego bije kobieta, ale co to za porównanie w ogóle? Dorosła kobieta czy mężczyzna mimo, że może być ofiarą to mimo wszystko co innego niż dziecko. Dorosła osoba sama jest za siebie odpowiedzialna, a dziecko jest całkowicie uzależnione od oprawcy. Twój kolega powinien odejść, pozwać ją, lub przynajmniej złożyć zawiadomienie, skoro ty wiesz o tym, to widocznie się nie kryje z tą przemocą i możesz
  • Odpowiedz
@Fenrirr: Tez tak najpierw pomyslalem i chcialem opa tu j---c, ale jednak 3 razy zglaszal, a moze nie jest jakims bykiem, zeby patusa uspokajac i sam sie po prostu boi. Jezeli naprawde poszedl na psy i opowiedzial, co zaszlo, to aparat ruszy i bedzie sprawa karna, wiec bedzie zeznawal. Kazdy moze byc bohaterem na miare wlasnych mozliwosci.
  • Odpowiedz
@Kukiel32: ale co ty o----------z teraz w ogóle. chcesz policji na złość zrobić kosztem dziecka czy co? jak dziecko umrze to triumfalnie krzykniesz sobie 'ha, nie mówiłem!' i będziesz żył spełniony? co ja czytam k---a. dzwoń i sto razy jak trzeba, tu chodzi o życie dziecka
  • Odpowiedz