Wpis z mikrobloga

@InterferonAlfa_STG: Nie gardze obrazkiem bo nawet nie wiedzialem ze to jej dupa, tylko jej osoba
Nie odnosilem sie do obrazka tej typiary tylko tego ze sie przyznala ze jest zamezna 30 "bawiaca sie" w lustrach
to akurat o avatarze to prawda twoim
tekst to akurat nie jest z piosenki, a calego movementu ktory tyczy sie takich ludzi jak ty

ciao umyslowe bambini, idz tam sie rajcowac movementem NiNi czy co tam
@Babarbie: uważam że takie spodnie to kuszenie wdziękami (pod warunkiem, że ma się chudą ładną dupę), a co z tym zrobi jakiś napalony random, to już jego sprawa ¯\_(ツ)_/¯
na pewno przez facetów będzie to odebrane, że laska jest o wiele łatwiejsza niż inne
@Babarbie: Ale jak już ktoś Cię zgwałci to będzie Twój problem, a nie "zamkniętych umysłów innych ludzi" xDDDDDDDDDDD
Bawi mnie za każdym razem, jak laski próbują nagiąć rzeczywistość pod swoją "otwartą" lewacką logikę, a rzeczywistość je brutalnie weryfikuje.
(To tak jak z tolerancją - kobiety myślą że jak będą miłe dla imigrantów to oni będą je lubić i szanować. W efekcie zostają zgwałcone w najłagodniejszym przypadku)
@Babarbie: Jak mam nie oceniać skoro właśnie powiedziałaś, że uważasz, że masz dookoła siebie barierę ochronną, bo nikt nie może Cię tknąć? Rzeczywistość jest o wiele brutalniejsza niż Ci się wydaje. A uwaga samców będzie skierowana na Twoją dupę skoro ją będziesz odsłaniać ¯\_(ツ)_/¯ Jeden tylko się popatrzy, inny skomentuje, jeszcze inny np napalony i jednocześnie #!$%@? czy naćpany zrobi jeszcze coś innego (to już pozostawiam Twojej wyobraźni, lub testom)
@Babarbie: W skrócie - chcesz wyglądać seksownie (czyli wzbudzać porządanie seksualne u płci przeciwnej), ale nie być traktowana jako obiekt skesualny. To tak jakbyś chciała wskoczyć do basenu i nadal być sucha xDDDD po prostu się nie da
@NaopaK: nie ceń wszystkich swoją miarą. W moim świecie i towarzystwie ktoś kt o wyglada seksownie ( nie mówie wulgarnie) nie jest traktowany jak worek na sperme. Wspołczuje, ze Ty tak traktujesz kobiety.
@Babarbie: Co Ty #!$%@? xD

masz cytat ze słownika:
seksowny
1. «działający podniecająco na kogoś»

Żyjemy w jednym i tym samym świecie, a jak bardzo masz skrzywiony pogląd na niego, to już Twoja sprawa.
Możesz sobie usprawiedliwiać wyzywający ubiór wyginając się przy tym i robiąc fikołki, ale na to, że faceci będą myśleć o tym żeby Ci wsadzić #!$%@?, nie będziesz miała żadnego wpływu ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Babarbie: Widzisz moja droga, można ubrać się atrakcyjnie i wyglądać ładnie i stylowo, nie odsłaniając przy tym pół dupy i nie wywalając praktycznie całych cycków na wierzch. Świat nie jest jedynie czarny i biały
@Babarbie: No a ja mówię ogólnie jak faceci się zachowują. Nie rozmawiaj ze swoimi kolegami o tym wprost tylko podsłuchaj komentarzy facetów w męskim gronie, skierowane w stronę seksownie ubranych dziewczyn. To powinno rozwiać Twoje wątpliwości