Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie te posty / memy w stylu „dzień x kwarantanny, zbudowałem zamek z cukru” itp.

Ja jebię, ludzie są naprawdę tak nudni, że ciężko im znaleźć interesujące zajęcie przez kilka dni? Posiadanie takiej ilości wolnego czasu to ogromny luksus, ja chciałbym znaleźć czas, żeby zrobić choć połowę rzeczy, które chciałbym robić...
#koronawirus #bekazpodludzi #takasytuacja #oswiadczenie #patologiazmiasta
  • 7
@hang_the_DJ:

@1788: A mnie w*******a tacy jak Ty, ktorzy wiecznie udaja zajetych i co to ja bym nie zrobil gdyby nie... Typie, za 20-30 lat umrzesz wiec jesli jest cos co chcialbys zaczac robic, polecam zaczac robic to dzisiaj. Drugiego zycia miec nie bedziesz.


@hang_the_DJ: no i robię, co nie zmienia faktu, że zawsze chciałbym zrobić jeszcze więcej, ale czas jest ograniczony

A ludzie o których piszę mają podejście
@1788 niektóre osoby większość swoich zainteresowań mają możliwość rozwijania tylko poza domem i tylko parę czynności do roboty zostaje w domu.
Nie każdy ma tysiąc zainteresowań, a z czasem, gdy poświęcasz się tylko 1-3 rzeczom, to gdy siedzisz w domu miesiąc czy parę tygodni, staje się to monotonne i po prostu chciałoby się zrobić coś innego i człowiekowi się nudzi.
@jenerau: Na co dzień nie za wiele czasu spędzam w domu, więc wykorzystuję obecny okres do nadrabiania różnych zaległości, np.:
- wróciłem do zaczętych książek
- ćwiczenia na siłowni czy rower zastąpiłem ćwiczeniami w domu
- gram z dziewczyną w planszówki
- uczę się specjalistycznych słówek z angielskiego
- gram na gitarze
- próbuję gotować (normalnie szkoda mi było na to czasu)
- oglądam filmy - klasyki, których jeszcze nie widziałem
@1788: Gosciu mysle ze caly wykop nie ma tylu zainteresowań co ty xD Prawdziwy czlowiek renesansu, rozważ hodowle jedwabników albo jakąs teorie wzgledności wyjaśnij jak znajdziesz miejsce miedzy aerobikiem a graniem na gitarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)