Wpis z mikrobloga

Ale dzis fajny trening wszedl. Mimo redukcji i juz minus kilku ladnych kilogramow sila nie spada, ale to sam poczatek zbijania wagi. Na filmie wyciskanie, 100, 107, 112 kg na 6 powtorzen. Potem amrap w skullcrusherach xD Niesamowicie to niszczy triceps i lokcie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wlasciwie to treningi w domu bardziej mi sie podobaja niz na silce. Mozna sobie wlaczyc muzyke na glosnikach, jakos lepiej sie tak slucha niz w sluchawkach, do tego czuje sie czlowiek jakos tak bardziej swobodnie, mozna drzec morde. Polecam!

Ogieeen. Jutro siady i ciagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

112 kg x 6 od 1:10
#mikrokoksy #latajacydywan
  • 24
@Kasahara: Polecam bardzo. Nawet jakies gowno, w sumie nie chodzi o jakosc muzyki. Tutaj zobacz sobie recenzje tego glosnika:

Ewentualnie kup jakies 3 czy 4 tanie i sparuj je i ustaw wszedzie w silce. A jak masz tam prad, to juz w ogole ja bym poszedl w jakies tanie podlaczane do pradu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lemiesz085: Zobaczymy. Sam nie wiem. Przy okolo 90 kg juz bede sie czul jak piorko pewnie, bo teraz dlugo byllem ~105-110 kg. Ale no nie ma sie co oszukiwac, na 90 kg dalej pewnie bede ulany.
Mozna sobie wlaczyc muzyke na glosnikach


@DywanTv: u mnie na silce sa dwie sale, na drugiej mozna sobie samemu puszczac muzyke z fona
jedynym minusem sa sebki przychodzace i puszczajace pato rapsy xd ale chodzac z rana sie tego nie uswiadczy