Wpis z mikrobloga

Nie lubię pić wody. Nie potrafię się napić zwykłej, czystej wody mineralnej.
Strasznie mi nie smakuje, choć tak, wiem woda przecież nie ma smaku. Próbowałam już wiele razy dodawać sobie cytrynę/sok z cytryny, dużo zdrowsze niż kolorowe soki ale nadal nie potrafię się przerzucić tylko na wodę... Czy ktoś miał taki problem i jakoś go rozwiązał? xD

#pytanie #woda
  • 45
@Keepa: odwrotnie chyba ;) żywiec to źródlanka. @wertum jest naprawdę super. Ja ogólnie piję wysokozmineralizowaną wodę, ale czasem ma się ochotę na coś innego (a nie lubię słodkich napojów) i wjeżdża ta herbatka. Ma liść stewii więc też nie jest kwaśna mocno, a smak owoców mocno wyczuwalny.
@wertum jestem idealnym przykładem, że jest to możliwe. Całe życie piłem soki, oranżady. Chciałem to ograniczyć, ale po prostu woda mi niesmakowała. Przerzuciłem się na wody smakowe, które były ok. Po trzech latach, jak było lato, nie miałem picia w pracy i z przymusu musiałem pić wodę, bo akurat była dostępna dla pracowników. Wypicie pierwszej butelki 1.5 l było koszmarne, ale w kolejnych dniach stawała się coraz przyjemniejsza i teraz nie piję