Wpis z mikrobloga

Jakim trzeba być #przegryw bez własnego życia żeby cały piękny wiosenny dzień patrzeć przez okno , jednocześnie dzwonić na psy i nie ukrywać podniecenia tym faktem xD @bizonsky serio typie powinieneś się leczyć bo to że usuwasz komentarze nic nie da, czasy niespełnionych #policja minęły, ORMO już nie istnieje, nie wiem czy sobie z tego zdajesz sprawę( ͡° ͜ʖ ͡°) a sanepik i dyżurny maja niezła z ciebie bekę, wiem to z pewnego źródła xD
#koronawirus #policja #ormo #milicja #warszawa
  • 10
@szczur_wodny: szczerze? Siedzę w domu tyle na dupie po to, ABY wszyscy mogli szybciej wrócić do normalnego funkcjonowania. Nic mnie tak obecnie nie irytuje jak to, że inni łamią te zakazy i wczoraj kilkukrotnie widziałam 3,4,5-osobowe grupy idące.

Fakt siedzenia w tej izolacji działa na nas tak, że irytujemy się na takie zachowania.

@uniQuee: a skad mieliby wiedziec czy ta "pojedyncza osoba" idzie samotnie chodzic po lesie czy tak tylko #!$%@? a idzie sie grupowac do kolegow pod blokiem? Wszyscy maja siedziec w domu i tyle. Chyba, ze idziesz do pracy ale to mozna sprawdzic akurat.