Wpis z mikrobloga

Witam Wszystkich Mirków oraz Mirabelki
Zwracam się do was z małą prośbą o wykop efekt ale również organizuję małe AMA, być może kogoś interesuje moja branża a konkretnie fotowoltaika i miałby pytania na które mógłbym odpowiedzieć.
Staram się prowadzić własną działalność i zarabiać na 500+, 13-stki, 14-stki, 18-stki, dotacje dla TVP, pensje dla milicji ( ͡~ ͜ʖ ͡°) itd.
Robię też co mogę żeby moja firma nie była typowym januszexem. Wymagam, ale też szanuję swoich pracowników i wynagradzam dobrą pracę dobrymi pieniędzmi.
To tyle słowem wstępu.
Niestety, pomimo tego, że staramy się jakoś pracować mimo ciężkiej sytuacji, kryzys dosięgnął również nas i pierwszy raz w historii firmy nie miałem pracy dla swoich ludzi przez co mieli przymusową pauzę.
Zaczyna mnie martwić zaistaniała sytuacja bo bez zleceń uda mi się utrzymać firmę miesiąc może dwa i jeśli nic się nie zmieni trzeba będzie się zawinąć i pracę straci 13 osób. O tym jak wygląda pomoc dla przedsiębiorców w naszym kraju każdy już chyba przeczytał na wykopie. ()
I tu pojawia się moja prośba.
Był bym wam niesamowicie wdzięczny gdyby mój post znalazł się głównej bo być może ktoś z Opolskiego, Śląskiego albo Dolnośląskiego właśnie myśli o fotowoltaice dla swojego domu lub firmy.
A może jest tu jakiś Mirek który prowadzi firmę i chciał by nawiązać współpracę.
Albo ktoś będzie zainteresowany zrobieniem filmu reklamowego jak ten który dołączam do posta. Kręcił i montował go mój szwagier który również przez korona wirusa jest bez pracy ponieważ wszystkie eventy i imprezy które do tej pory kręcił zostały odwołane ¯_(ツ)_/¯
Także Mirki i Mirabelki, macie okazję aby bez wysiłku pomóc.
Naprawdę wierzę, że wasza pomoc może być większa niż tarcza antykryzysowa jaką proponuje nasz rząd.

Zapraszam do zadawania pytań pod tym znaleziskiem https://www.wykop.pl/artykul/5445191/fotowoltaiczne-ama/

#wykopefekt #koronawirus #fotowoltaika #gospodarka #praca #tarczaantykryzysowa
  • 5
@Mirkomil: @ProMatek:

Mam dostęp do pokaźnej ilości klientów pytających o ekipy z całej Polski jak coś.
Na razie polecam tylko ekipę w Poznaniu i Krakowie bo wiem jak robią i rozliczają klientów, ale zawsze mogę polecić kogoś jeszcze
Jak coś to PW
@ProMatek: Dostarczam panele i falownik, a twoja ekipa montuje. 5-6 kW na dachu skośnym, papa. Ile by to kosztowało? Może być PW, bo nie chce mi się już czytać ofert po 4-5k /kWp gotowych rozwiązań gdy w hurtowni osprzęt jest po 2k ( ͡° ͜ʖ ͡°)