Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 58
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Smacznego jaja i mokrego dyngusa 07:02:00, Niedziela, 12 kwietnia 2020. Imieniny: Juliusza, Lubosława, Zenona. Słońce wstało dziś o 05:51. Świecić będzie 13 godzin i 51 minut, w zenicie znajdzie się o 12:47 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:43. Ciemna noc zapadnie o 21:08, ale gwiazd można wypatrywać od 20:21.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Smacznego jaja i mok...
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@micke: @TomTailor100 @Wejszlo: @Sikorka2017: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: i reszta ()

Dzień dobry! Ja tu tylko na chwile. Trzeba się zbierać na śniadanie wielkanocne. Święta bardzo dziwne w tym roku, ale cóż, jak to się mówi show must go on ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Ehhhh... wyglada na to ze wołaczke bede musiał wyłączyć. Michau ma zepsute api mocno ktore nie lubi jak sie do niego rozmawia często i gęsto...
  • Odpowiedz
@micke: @algus @AllGoesWrong @buczubuczu@bolorollo @TomTailor100 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @rajjj@PoczciwyChlop @unizony_czlonek @Dziesion @Wejszlo @wyinwidualizowany @wynalazek_one @slabehaslo @shitty_support @Dddkop @Dioddy @Sikorka2017 Wesołych Świąt wszystkim! Ostatnio nie bywałem i jestem totalnie nie na bierząco z powodu prac remontowych najpierw w mieszkaniu potem przy samochodzie bardzo dużo pochłania to mi czasu i energii. ani tego, ani tego nie skończyłem :( ale jest duży postęp. Dzisiaj na święta u rodziców, bo ostatnimi czasy to jeden dzień
TomTailor100 - @micke: @algus @AllGoesWrong @buczubuczu@bolorollo @TomTailor100 @Mala...

źródło: comment_1586673213fLGAZMfYorYSzn4xgF55mU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @algus @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia
Dzień dobry! A więc Święta! Wszystkiego najlepszego i niech jajka dobrze smakują ( ͡° ʖ̯ ͡°) Radości, miłości, wiary w lepsze jutro i zdrowia Wam życzę Kochani moi mili! Trzymajcie się tam i nie objadajcie za bardzo bo teraz mało ruchu mamy. Hej!
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
  • Odpowiedz
@micke @algus @AllGoesWrong @unizony_czlonek @Sikorka2017 @TomTailor100 @Wejszlo @Tanczacy_paralityk @MalaGlupiaMiejscowosc01 @wyinwidualizowany @Dddkop @Dioddy @Pjotsze

Wesołych Świąt! Niebieski niestety właśnie wyruszył do pracy (z zestawem 'wszystko, co na byłoby na stole świątecznym, tylko więcej ciasta'), więc śniadanko wielkanocne jem gadając z rodzicielami na Skype. Dobrze, że w ogóle jesteśmy w takich czasach, że mogę zadzwonić i ich zobaczyć :)

W tym roku wcinam skromnie, ale w przyszłym przysięgam nawpieprzać się wypieków po same uszy!
  • Odpowiedz
Dzień dobry. U mnie dzieciaki biegają po domu i szukają czekoladowych jajek. Śniadanko z rodzicami na wideokonferencji, jajka zjedzone, sałatka zjedzona, kiełbaska zjedzona.

Wszystkim życzę wesołych świąt. Bierzcie po kawałku jajeczka. :) θθθθθ
  • Odpowiedz
  • 14
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir i reszta :D

Dzień dobry, życzę wszystkim smacznego jajka i spokojnych świąt. Jako bonus wrzucam zdjęcie baranków z masła które robiłem.
Dioddy - @Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolor...

źródło: comment_1586681838WBsOJZog97b6kmZof8FCqO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
eh do cholery, napisałem taki piękny elaborat, jedno złe kliknięcie myszką i poszło się pieprzyć. I nie chce mi sie drugi raz pisać. Machnę ściane tekstu jutro. I koniecznie zmienie ustawienia tej zasranej myszki, bo to już któryś raz taki elaborat idzie się gzić. ()
  • Odpowiedz