Wpis z mikrobloga

Jaka to jest przepaść. W Niemczech ludzie się wylegują w parku na luzaku, choć trochę zapominając o problemach, policja podjeżdża, życzy miłego dnia i dziękuje za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Tymczasem w Polsce ludzie pochowani w domach jak szczury, zabronione wyjście do lasu, parku czy na plażę, milicja urządza łapanki na biegaczy i rowerzystów. Jeszcze jest wielu polaczków, którzy temu przyklaskują.

Taka jest różnica pomiędzy cywilizowanym krajem a tekturą pisowską, na każdej płaszczyźnie.
#koronawirus #policja #niemcy
r.....6 - Jaka to jest przepaść. W Niemczech ludzie się wylegują w parku na luzaku, c...

źródło: comment_1586623367pTitChKWBJ8MYGPEZKr8FF.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Xerdur: a ja myślę że nie chodzi tutaj o komunizm tylko ludziom od tego dobrobytu pomieszało się już w dupach co jest ważniejsze. Przystrzyżone włosy i broda u barbera czy tam burger u janusza w knajpie czy życie ludzkie. Nie ważne czy dziaków tak samo cenne jak nasze.


@MNiGHT69: I tymi "przystrzyżonymi włosami i brodą u barbera" czy tam "burgerem u janusza" robią więcej dobrego niż policja, która
  • Odpowiedz
@Xerdur: Pal licho rząd. Wy ludzie chcecie żeby kosztem życia ludzkiego odpalać gospodarkę pełną parą! I jak to ktoś napisał już w innym wątku najbliższy czas zweryfikuje które branże były rzeczywiście niezbędne dla gospodarki a które były sztucznie pompowanymi balonikami. Oczywiście oberwie się wszystkim.
  • Odpowiedz
@Xerdur: Do tego się nawet nie próbuje odnosić bo to ewidentnie są karygodne zachowania. Chcę tylko wierzyć, że to jakieś jednostkowe wybryki policji. Sam do tej pory z własnych doświaczeń miałem dobry stosunek do policji. Może to szczęście a może to sebki zawsze miały racje. Nie wiem.
  • Odpowiedz
@MNiGHT69: Pełną parą? O czym ty mówisz? Ja tylko popieram wspieranie tych "odnóg" gospodarki przy których da się utrzymać bezpieczeństwo. Skoro ludzie muszą pracować na produkcji to czemu nie mogą iść do fryzjera czy po jedzenie na wynos?
  • Odpowiedz
@MNiGHT69: Ja z Policją miałem różnie. Czasem trafiałem na miłych i wyrozumiałych ludzi, a czasem na zwykłych #!$%@?. Motto "Silni wobec słabych, słabi wobec silnych" doskonale do nich pasuje.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: srasz na pis, no wow, a uważasz, że inny rząd robiłby coś innego jak zakazy i nakazy, nie? Najlepiej wszystko olać i niech się dzieje wola nieba xDDD
  • Odpowiedz