Wpis z mikrobloga

@prosty_banan: Już #!$%@?ć tę laskę. Typ też srogi - "hej", "co tam", "pracujesz, uczysz się" XD

#!$%@?, wyobraź sobie taką rozmowę na normalnej randce. Szkoda, że się nie zapytał o adres korespondencyjny, przebyte choroby weneryczne i nazwisko panieńskie matki. No ja #!$%@?ę, mi nie chciałoby się w ogóle wypełniać takich kwestionariuszy i po drugim pytaniu #!$%@?łbym parę.

Nie dziwię się, że dziewczyny w ogóle nie zaczynają pisać. Też bym nie zaczynał,
@multikonto69: Nie no co tam to jeszcze nie jest takie złe, ja to np. w sumie mam w dupie i jak z kimś piszę, albo jakaś koleżanka piszę co tam i akurat siedze na kiblu to odpisuje że "sram, a Ty" i rozmowa klei się dalej XDDDD ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wysrop: dokładnie, młodzi przysrywają starszym, lewi prawym, prawi lewym, ateiści religijnym, bezdzietni dzieciatym, katole innowiercom, itd. politycy tego nie stworzyli tylko świetnie przeczytali i żerują na naszej małości, na zgubę naszego państwa i nas wszystkich
@prosty_banan: To nie jest normalna relacja. Zresztą, już widzę jak zagadujesz w taki sposób do jakiejś obcej typiary z Tindera. I już widzę jej reakcję. W pierwszej chwili pomyślałbym na jej miejscu, że gadam z kolejnym przyjebem i po prostu #!$%@?ł parę.

Na ich miejscu po prostu #!$%@?łbym jakieś 80-90% par. Na pierwszym miejscu masz kwestionariuszowe boty, potem kretynów takich jak ten, a zaraz dalej #!$%@? ze swoimi eksperymentami społecznymi. Sorry,
@kaeres: Zawsze mozna dolaczyc i tez zrobic gromadke dzieci tylko po to zeby przekonac sie ze rodzicielstwo jest gorsze od zycia jakie sie mialo w mlodosci a 500 zl miesiecznie starcza jedynie na jakies tanie pampersy ale przynajmniej mozna poszpanowac na fb ej patrzcie bombelek mi sie zesral i dac status rewelacyjnie
Z jednej strony cham i prostak, z drugiej strony samotna matka w wieku tych 19-20 lat to też totalne dno. Nie docierają do mnie tłumaczenia, że mogło to być niezależne od niej, bo przecież decyzję o posiadaniu dziecka podejmuje dwoje ludzi (tylko raz podobno zdarzyło się inaczej, ale to opowieści z kręgu baśni i legend).


@UowcaTroli: Przecież wiadomo, że w takim wypadku dziecko to w 99% była wpadka... Tylko czy to
@Pantegram: Ja rozumiem prawo do aborcji i jestem za tym. Tak czy inaczej skoro ktoś idzie do łóżka i ryzykuje zajście w ciążę z nie do końca ogarniętym partnerem, to chyba sam się w te kłopoty wpakował, prawda? Trudno mieć pretensje do reszty świata o dziecko, które się samemu spłodziło. I nie powiedziałbym, że pluję komuś w twarz. Zwracam uwagę na problem, coraz bardziej powszechny problem. Dramatem jest to, że jest
@UowcaTroli: Wiesz, tylko też nie każda dziewczyna, która młodo wpadła, to od razu głupia Karyna... Różne są sytuacje. Niestety takim dziewczynom od razu przypisuje się scenariusz w stylu "hehe, pewnie na imprezie upiła się do nieprzytomności i nawet nie wie, kto jest ojcem" czy "hehe, pewnie skakała po bolcach i dlatego jest sama", a prawda jest taka, że związki z czasów licealnych na ogół po prostu nie wypalają, a dodatkowo mało
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pantegram: Kto przypina łatkę "śmiecia społecznego"? Myślę, że w zbytnią skrajność w swoich przemyśleniach podążasz. Z pewnością duża część z tych samotnych matek to wartościowe osoby. Są również takie wśród nich, które na starcie informują, że dziecko zawsze będzie numerem jeden - taka osoba nigdy nie zbuduje zdrowej relacji z kimkolwiek. Prawdopodobnie w głowie tkwi jej to porzucenie, po którym stała się samotną matką. Nadal podtrzymuję, że to dramat dzieci. Nadal
ludzie są wobec siebie tacy żałośnie chamscy


@wysrop: To jest wynik rozgoryczenia które prowadzi tylko do zgorzknienia a objawia się takim zachowaniem,
ale dziwisz się? Bo ja nie, ani trochę.
Nadal podtrzymuję, że to dramat dzieci. Nadal uważam, że to plaga dzisiejszych czasów.


@UowcaTroli: To też zależy, bo część takich matek znajduje partnera i zakłada pełną rodzinę, czasem zaś rolę męskiego wzorca może przejąć dziadek lub wujek... Dramat to jest, jeśli jedyny rodzic - matka - nie potrafi rodzicielstwa udźwignąć, jest niedojrzała, znęca się nad dzieckiem. Tylko w sumie jak w nie rozbitej rodzinie ojciec spędza całe dnie w pracy, a
Kto przypina łatkę "śmiecia społecznego"?


@UowcaTroli: Cała masa mizoginów na Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W wielu wątkach wylewa tu się takie szambo na samotne matki, że głowa mała... Rzygam już tym.