Wpis z mikrobloga

Pytanie do śledzących rynek smartfów. Chcę zmienić telefon. Jak widzę notcha to mnie wzdryga. Jeśli notcha nie ma, to z tego co się orientuję, zawsze górna i dolna ramka są różnej grubości. Brak symetrii też mnie #!$%@?. Czy funkcjonuje obecnie na rynku jakiś model telefonu nie starszy niż rok, o wydajnej specyfikacji, w którym ramki są takie same jak chociażby w Redmi Note 5? Dzięki za odp ((oo))

#telefon #smartfon #xiaomi #gsm #mobile #symetriaboners
LMLOGID - Pytanie do śledzących rynek smartfów. Chcę zmienić telefon. Jak widzę notch...

źródło: comment_1586585594dKtIY7sqGUscDaJAUMKcMV.jpg

Pobierz
  • 12
@specjalista_wysokiej_klasy: @sanglier: @PurpleHaze: @srul2016:

Dzięki za pochylenie się nad sprawą. Poświęciłem całe przedpołudnie, na wnikliwe analizy z dupy. Ramek góra dół tej samej grubości nie ma praktycznie żaden smartfon obecnie, niezależnie czy z zamaskowanym notchem, czy te bezramkowce z wysuwanymi obiektywami. Cena też nie gra roli. One Plus 7 Pro, Kszynomi 9T Pro, Note 10, nowe Galaxy itd mają owszem cieniutkie ramki, ale zawsze dolna jest bardziej lub
LMLOGID - @specjalistawysokiejklasy: @sanglier: @PurpleHaze: @srul2016: 

Dzięki za...

źródło: comment_1586595034lqJD50FITCQDlGlSOPni50.jpg

Pobierz
I tak właśnie się stało dziś rano w moim przypadku. Ciekawostka z tych bezużytecznych. Z wiodących marek, żaden producent nie ma obecnie symetrycznych/równych ramek góra-dół od średniej półki cenowej w górę. Tylko budżetowce do 4-5 stów. Tylko na co komu gorszy telefon niż się ma XD

Klasycznie Kszynomi przychodzi z odsieczą i jako jedyne oferuje dwa świeże modele w starym stylu designu, ze specyfikacją na miarę 2020 roku. Snapdragony 85cośtam, 8-12gb ramu
LMLOGID - I tak właśnie się stało dziś rano w moim przypadku. Ciekawostka z tych bezu...

źródło: comment_1586595502JWr4tWLvRG9VBqAb3qYwZO.jpg

Pobierz