Wpis z mikrobloga

niechaj spłonie w piekle ten kto stworzył ten sposób logowania. Strasznie upierdliwy. Czy są jakieś programy które by mi automatycznie wpisały takie hasło? Coś typu KeePass, LastPass czy inne tego typu ale z autowstawianiem w wybrane numerki?

#bankowosc #banki #ing #pekao #millenium (bo tam też takie logowanie) #internet #internety
L.....t - niechaj spłonie w piekle ten kto stworzył ten sposób logowania. Strasznie u...

źródło: comment_1586546519uZWaQY75XBBRbNqyDcE1cx.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuxEtClamabunt: masz IQ mniejsze niż 60, że nie możesz się doliczyć którą literkę wpisać? xD


@absoladoo: Musisz od razu obrażać? Mam konta w kilku bankach i wiem jak wygląda logowanie w różnych i po prostu uważam tę metodę za najgorszą, bo zamiast w 5 sekund wpisać trzeba sobie literować w głowie i liczyć, a jak mam powyżej 20 znaków to nie tak prosto zapamiętać który znak jest który
  • Odpowiedz
nie chciałam tego banku bo właśnie wiele osób na to narzeka xD


@oszty: sam bank jest bardzo spoko, mam porównanie bo, robiłem na próbę konta w PKO BP, Millenium, ING, mBanku, Pekao Sa, BNP, Santanderze i Ideabank i pod względem funkcjonalności i opłat wygrywa bezapelacyjnie ING oraz Ideabank ale ten drugi ma trochę tańsze np. kredyty czy wyższe oprocentowanie lokat ale za to może w każdej chwili zbankrutować, więc jak
  • Odpowiedz