Wpis z mikrobloga

@d3xter2k13: Wiadomo, że masz rację co do silników - są lepsze/trwalsze jednostki, ale kawa u mnie ma + za frajdę z obsługi jazdy i dizajn (kwestia gustu;)
  • Odpowiedz
@agnad: Dla mnie wygląd kawy zx6r 636 to całkowita poezja. oczywiście tej starszej wersji, nie ogarniam tak do konca lat produkcji ale coś koło 2005-2007 roku. jak sobie myślę o supoersportach to własnie takie motocykle mam przed oczami
  • Odpowiedz
@agnad: Kawasaki ZXR 400.
Prawdziwy mały ścigacz. Wersje torowe miały 72KM.
Natomiast nie mam zaufania do Kawasaki gdyż jak na Japończyków mają masę modeli które mają wady fabryczne. CHociaż by słynny silnik wsadzany do wszystkiego z ER5. Żeby magneto się sypało po 40-50 tys km. Często rozwalając całe uzwojenie.
Desain jak u konkurencji niczym się nie wyróżnia mocowo także a część silników o tragicznie krótkiej żywotnośći.

Najpiękniejsze motocykle to Ducatii, MV
mpetrumnigrum - @agnad: Kawasaki ZXR 400. 
Prawdziwy mały ścigacz. Wersje torowe mia...

źródło: comment_1586547839o9iBAHF12wifC1MiO6ter6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Aprilia RS 250


@mpetrumnigrum: Dwusuw, nic specjalnego z dużą mocą z małej pojemności.

ZXR 400. Wersje torowe miały 72KM


z prostej matematyki 180 koni z litra, ponad 10 lat temu każdy motocykl miał już wyższy stosunek mocy do pojemności. Fakt kiedyś kawa przodowała w wyścigu "więcy koniów z litra!!!" ale... to wszystko ;)
  • Odpowiedz
Po pierwsze znajdź mi mocniejszy silnik 2T 250cm3 która w wersji specjalnej miał 75KM. Jednak ta wersja nadal była seryjna i w dodatku cywilna.

Po drugie ZXR 400 powstał w 1989 roku a w Europie pojawił się w 1990 roku. Znajdź mi motocykl który z litra posiadał by moc 180KM w latach dziewięćdziesiątych.
  • Odpowiedz
Po pierwsze znajdź mi mocniejszy silnik 2T 250cm3 która w wersji specjalnej miał 75KM. Jednak ta wersja nadal była seryjna i w dodatku cywilna.

Po drugie ZXR 400 powstał w 1989 roku a w Europie pojawił się w 1990 roku. Znajdź mi motocykl który z litra posiadał by moc 180KM w latach dziewięćdziesiątych.


@Jofiel: Po pierwsze znajdź mi mocniejszy silnik 2T 250cm3 która w wersji specjalnej miał 75KM. Jednak ta wersja
  • Odpowiedz