Wpis z mikrobloga

Nowy REKORD :) Schudłem 73,8 kg.

Rezultaty ważenia:

Waga: 156,8kg
Tłuszcz: 41,4%
Mięśnie: 25,2%

Od początku roku straciłem: 25,6kg
Od początku odchudzania się straciłem 73,8kg

Dziękuję wszystkim za wsparcie, za słowa otuchy, za obserwowanie profilu. To nie koniec!

Zapraszam, jak zwykle, do obserwowania profilu
na Instagramie - https://www.instagram.com/dietagrubasa/
na Facebooku - https://www.facebook.com/GrubasFit/
na Youtube - https://www.youtube.com/channel/UC5bNmVekWJTeKElhInF8neg

#odchudzanie #dieta #trening
  • 44
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GrubasFit: brawo ja próbuję od kilku miesięcy schudnąć 10 kg i nie umiem haha () zawsze coś zobaczę dobrego i "ahhh zjem tylko to dzisiaj i od jutra na serio się odchudzam". Zerowa samodyscyplina ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Mizumono: dążę do 95-100kg przy 186 cm wzrostu. Z tym, że kiedyś uprawiałem dużo sportu i nawet teraz już mi mięśnie spod tłuszczu wyłażą powoli. Chcę na treningu i diecie zejść do 105 kg a następnie wyciąć skórę, co da dodatkowe parę kilogramów.

@cichocichy: :D ano, tak to wygląda :) Ale schudnę jeszcze bardziej :)

@russo: @hesuss: w tej chwili w diecie mam 2000 kcal przy zapotrzebowaniu organizmu
@kopszmercen: to prawda, w Auschwitz nie było grubych, ale raczej dlatego, że szybko po przyjeździe umierali.

Oczywiście z samym sensem się zgadzam i nie próbuję tłumaczyć! Żeby nie było :) Po prostu #!$%@?łem bez opamiętania i tyle. Teraz przestrzegam diety, zdrowo się odżywiam, ćwiczę i rezultat jest. Powolny, ale to też celowe działanie, aby ograniczyć efekt jojo, co się świetnie nam udaje, tendencja jest cały czas spadkowa.
@GrubasFit jak popatrzylem na dania, ktore wrzucasz na ig to obstawialem wlasnie circa 2kkcal ;)
Myslisz juz co dalej, co zrobisz ze skora ktora po tym zostanie, czy nie przejmujesz sie detalamini zalezy Ci tylko na zejsciu do zdrowej masy ciala?
@hesuss: myślę, oczywiście. Zacząłem od myślenia o tym, żeby w ogóle zrobić operację wycięcia kawałka żołądka, podwiązania, czy tam robienia obejścia. Ale wydygałem, gdy przeczytałem o możliwych powikłaniach. A potem obserwowałem znajomych, nawet takich z widzenia (wiem, że to gówno obserwacja, żadna statystyka), którzy po takiej operacji tracili gwałtownie wagę i prawie nigdy jej nie utrzymywali. Nie mieli czasu na zmianę swoich nawyków, kiedy byli już "schudnięci". Moja droga jest dłuższa,
@GrubasFit jeszcze jedno pytanie: dlaczego tylko 2kkcal? Ja na takiej kalorycznosci chudne NIC nie robiac caly dzien poza jednym treningiem (doslownie, leze i czytam, wstaje tylko do kuchni, lazienki i na stretching+trening), Ty bys mogl spokojnie jesc o tysiac wiecej i tez leciec z wagi jak szalony, wystarczy ze bys sie poruszal. Nie czujesz glodu?
@hesuss: nie czuję głodu, bo raz, że nieco skurczył mi się żołądek, to proces naturalny i w zasadzie zaczyna postępować już po paru dniach a dwa - te posiłki są dosyć obfite, tylko mają niski indeks kaloryczny. Bywa, że prawie się przeżeram :) Wcześniej miałem 2200 kcal, jeszcze wcześniej 3000 kcal, staramy się po prostu mieć zapas od tego co jem, do tego co przepalam. Mógłbym nie ćwiczyć przy takim deficycie