Wpis z mikrobloga

Lata temu, przed wybuchem afery hazardowej grałem w pokera i z dość dobrym ROI. Pamiętacie Full Tilt? Książkę Dana Harringtona, z której chyba wówczas wszyscy czerpali wiedzę? Magazyn Card Player?
Stęskniło mi się za dawnymi czasami i chciałbym wrócić by trochę pograć. Mam świadomość, że poker się od tamtego czasu mocno zmienił, ale zasady przecież nie. W co teraz warto pograć? Chodzi mi o stoliki do NL20 i turnieje z wpisowym max 10$

#pokerstars #poker
  • 14
@MiklosFeher: prawda, fajny był wtedy klimat. Wszyscy oglądali "High Stakes Poker" a z kolegami chodziliśmy z walizką z żetonami po lokalach w centrum miasta gdzie pozwalali nam grać gierki z wpisowym 20 PLN, co 10 lat temu dla dzieciaków w 2-3 klasie liceum nie było tak mało. Czasami robiliśmy turki na 2-3 stoły nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja osobiście gram głównie na Unibecie turnieje właśnie tak
@aiker: Jak tam wygląda ilość turniejów w ciągu dnia? I obłożenie stolików? Jeżeli poziom słaby, to trzeba brać pod uwagę wypłaty. Jak to wygląda tam?

@bialawitz: Ja namiętnie oglądałem PokerTube i relacje z WSOPa. Sam Farha, Chris Moneymaker, Mike Matusow, Esfandiari czy też Jamie Gold fartem wygrywając WSOP z największą pulą. Piękne czasy :)

Jak wygląda kwestia wpłat na Unibet? Bo jedynie mogę wpłacać przez paysafecard. PartyPoker daje taką możliwość?
@MiklosFeher: Jest aplikacja mobilna, ale możesz ściągnąć emulator komórki: BlueStack i pograć na nim. Najbezpieczniej Skrillem, tak samo jak z pokerstarsem. Wątpie żeby ktokolwiek się przyczepił jak jakieś grosze na konto wypłacisz ale lepiej chyba dmuchać na zimne. Ja akurat wypłacałem revolutem też kiedyś.
@MiklosFeher: masz wszystko w instrukcji na stronie pokiopoker.com. Tak, musisz podać ID klubów do których chcesz dołączyć, każdy klub ma swoich własnych graczy, a nie jest ogólnodostępny. Dzięki temu też gierki są łatwiejsze.
@MiklosFeher: wszedłeś we wszystkie kluby? Godzina jest wczesna, stoliki się rozhulają. I tak MTT nie ma dużo, jest kilka dziennie jak dołączysz do wszystkich klubów. Jest to typowa gierka pod 1 stolik, jeśli nie zależy ci na odpalaniu sesji 15 stołów na raz na monitorze, to takie gierki są znacznie lepsze
@ggAAs: Super, dzięki wielkie za odpowiedź. Zrobię tak jak radzisz, skupię się na turniejach. Zwłaszcza, że chcę grać dla przyjemności, a turnieje taką frajdę dają. Znasz się może na konfiguracji Poker Trackera? Korzysta się jeszcze z tego? Kiedyś wyrobiłem bonus i mam licencje chyba PT4.