Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki. Chciałbym w sobie na nowo odkryć zajawkę na rower, wycieczki itd. Szukałem szukałem i natrafiłem moim zdaniem na ciekawa hybrydę od Canyon, a mianowice model Pathlite 6.0.

Nie chce się wdawać do czego i jak ma mi służyć, wiem, że ten model mi pasuje. Chodzi mi raczej o to, czy ktoś z Was miał doświadczenia z rozmiarówką Canyon? Jestem wielkim chłopem 190 cm, długość nogi do krocza 90-92 cm, ważę ok 100kg i z tej tabelki na ich stronie wychodzi mi rozmiar L, gdzie sam dla siebie jakbym miał brać w ciemno wziąłbym XXL. Jak do tego podejść? Zaufać tej tabelce? Gość na czacie doradzał mi, żebym wziął XL, jednak ja ciągle mam w głowie, że może być za mały. Wszystkie ubrania mam zazwyczaj XXL stąd taka schiza xD

Z góry dzięki jeśli ktoś miał doświadczenia z rozmiarówką tej marki.

Widzę też na tagu, że są zazwyczaj problemy z dostawą i opóźnienia :( Niby przy moim modelu pisze, że jest dostępny na środku, ale podobno to się zmienia jak się zamówi. Mega mnie to zniechęca do zamówienia jakbym miał czekać 2-3 miesiące..

#rower #kolarstwo #rowery #canyon #wykopcanyonclub
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
gdzie sam dla siebie jakbym miał brać w ciemno wziąłbym XXL

@encourager: #!$%@?ł byś. Bierz L, najwyżej mostek dłuższy wrzucisz (choć ja przy 188cm często skracam o 1cm). Ewentualnie XL i skrócisz mostek.
Ale i tak wszystko rozbije się przez osobiste preferencje...
  • Odpowiedz