Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak ja gardzę wami za narzekania na policję, na obostrzenia. A co mają inni ludzie powiedzieć? Macie większość po 15,17 lat i gówno wiecie o życiu jeszcze. A co ja mam powiedzieć? Kredyt w drodze na skończenie domu i nie wiem czy go wezmę teraz, kombinowanie z żoną na zmianę co z dzieciakami zrobić. Nawet moja babka tęskni za prawnuczkami i nie widziała już ich z miesiąc Świat też w rodzinnym gronie nnie będzie. Na dodatek nie wiadomo co z pracą dalej. A wy #!$%@? o tym że pobiegać nie możecie, samochodu umyć, czy wyjść na poprostu na spacer do parku czy lasu. I nie pisze tu tego żeby się pożalić czy liczyć na współczucie. Poprostu #!$%@? trochę zrozumienia na obecną sytuację. Każdemu jest ciężko.
#koronawirus #polskamentalnosc #wirus
  • 39
@Podlasianin_bozy o wielkie problemu że prababcia wnuków nie może zobaczyć. Nie wstyd ci tak mówić kiedy dzieci w Afryce głodują? W wielu krajach jest wojna.. takie to twoje #!$%@? jest właśnie każdy ma swoje problemy. Dla jednych to strach czy dostanie mandat od jakiego policjanta co ma swoje widzimisię odnośnie tego śmiesznego rozporządzenia. A dla innego strach o pracę