Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak ja gardzę wami za narzekania na policję, na obostrzenia. A co mają inni ludzie powiedzieć? Macie większość po 15,17 lat i gówno wiecie o życiu jeszcze. A co ja mam powiedzieć? Kredyt w drodze na skończenie domu i nie wiem czy go wezmę teraz, kombinowanie z żoną na zmianę co z dzieciakami zrobić. Nawet moja babka tęskni za prawnuczkami i nie widziała już ich z miesiąc Świat też w rodzinnym gronie nnie będzie. Na dodatek nie wiadomo co z pracą dalej. A wy #!$%@? o tym że pobiegać nie możecie, samochodu umyć, czy wyjść na poprostu na spacer do parku czy lasu. I nie pisze tu tego żeby się pożalić czy liczyć na współczucie. Poprostu #!$%@? trochę zrozumienia na obecną sytuację. Każdemu jest ciężko.
#koronawirus #polskamentalnosc #wirus
  • 39
  • Odpowiedz
  • 475
Każdy ma swoje problemy, twoim problemem jest kredyt, innego brak domu, a jesczze innego to że nie może pobiegać. Tak funkcjonuje świat ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Podlasianin_bozy: stary, ale nie mozna bagatelizowac problemow, bo jestesmy w innym miejscu polozenia. Problem 5latka, 16latka z perspektywy czasu moze byc dla nas błahy, ale dla niego w tym akurat momencie to problem zycia i smierci i nie przekonasz go, ze Twoj problem jest wazniejszy, bo ta osoba jest ttoche w innym miejscu w zyciu. Trzeba po prostu starac sie rozumiec.
  • Odpowiedz
@Podlasianin_bozy: Mam nadzieję, że przy okazji najbliższych zakupów dostaniesz talon na 500 zł, bo jakiś ludzki odpad, którego bili w szkole uzna, że twoje produkty były zbyt mało niezbędne. Ciekawe, czy wtedy też będziesz pisał, że biedno policje wypoki szkalujo. P.S. #!$%@?ć PiS!
  • Odpowiedz
  • 54
@Podlasianin_bozy o wielkie problemu że prababcia wnuków nie może zobaczyć. Nie wstyd ci tak mówić kiedy dzieci w Afryce głodują? W wielu krajach jest wojna.. takie to twoje #!$%@? jest właśnie każdy ma swoje problemy. Dla jednych to strach czy dostanie mandat od jakiego policjanta co ma swoje widzimisię odnośnie tego śmiesznego rozporządzenia. A dla innego strach o pracę
  • Odpowiedz
@Podlasianin_bozy: No popatrz, ja mam na koncie oszczędności, które pozwolą mi 2 lata siedzieć na bezrobociu, więc moim największym problemem jest to, że nie mogę schudnąć i poprawić swojej kondycji, bo jakiś ssman zakazał mi jazdy po lesie
  • Odpowiedz