Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak ja gardzę wami za narzekania na policję, na obostrzenia. A co mają inni ludzie powiedzieć? Macie większość po 15,17 lat i gówno wiecie o życiu jeszcze. A co ja mam powiedzieć? Kredyt w drodze na skończenie domu i nie wiem czy go wezmę teraz, kombinowanie z żoną na zmianę co z dzieciakami zrobić. Nawet moja babka tęskni za prawnuczkami i nie widziała już ich z miesiąc Świat też w rodzinnym gronie nnie będzie. Na dodatek nie wiadomo co z pracą dalej. A wy #!$%@? o tym że pobiegać nie możecie, samochodu umyć, czy wyjść na poprostu na spacer do parku czy lasu. I nie pisze tu tego żeby się pożalić czy liczyć na współczucie. Poprostu #!$%@? trochę zrozumienia na obecną sytuację. Każdemu jest ciężko.
#koronawirus #polskamentalnosc #wirus
  • 39
  • Odpowiedz
@Podlasianin_bozy:

A co ja mam powiedzieć? Kredyt w drodze na skończenie domu i nie wiem czy go wezmę teraz, kombinowanie z żoną na zmianę co z dzieciakami zrobić. Nawet moja babka tęskni za prawnuczkami i nie widziała już ich z miesiąc Świat też w rodzinnym gronie nnie będzie. Na dodatek nie wiadomo co z pracą dalej.


no i #!$%@? mnie to obchodzi
  • Odpowiedz
@Podlasianin_bozy: jak twoją argumentacją jest że ktoś ma 15-17 lat to nic dziwnego że masz problemy, bo zbyt lotny nie jesteś.

Ja mam 30 lat i też mam kredyt na dom, więc może jestem godzien uwagi tak dojrzałej i szlachetnej osoby jak ty. W skrócie pozwól że ci wyjaśnię czemu ludzie narzekają - bo policja bezprecedensowo narusza podstawowe, nadal obowiązujące prawa obywatelskie, mimo podważenia tych regulacji przez RPO i wielu innych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Podlasianin_bozy: co ja mam powiedzieć?
Od maja zaczyna pracę z relokacja w Polsce, obecnie mieszkam w Niemczech, spakowałem tylko to co weszło do bagażnika i na kwarantannę, mieszkam na matuli mieszkaniu, wypowiedzenia na chatę prace przedszkole złożone. Mam tylko reklamówkę ubrań xd
  • Odpowiedz
Lol co za żałosny płacz. Trzeba było sobie tak życie ustawić żeby twoim jedynym problemem teraz było to że nie możesz pobiegac. #!$%@? sobie zycie i wylewasz żal ze inni maja mniejsze problemy. Mała podpowiedź: ludzie mają w dupie twoje problemy, radź sobie z nimi sam.
  • Odpowiedz
@Podlasianin_bozy rodzinę możesz odwiedzać i w rodzinnym gronie zwłaszcza,dzieci sam chciałeś mieć więc nie lamentuj, jak nie wiesz co z nimi zrobić to nie wiem... Może zostaw w oknie życia jak przebywanie z nimi to ponad twoje siły, o pracy nic lepiej nie mów bo dobrze jak ją masz a niektórzy (na przykład ja) mają koszta stałe na kilka/kilkanaście tys zł i brak możliwości prowadzenia biznesu.

Kredyt sam chciałeś wziąć a zdolność
  • Odpowiedz