Wpis z mikrobloga

@CODER_BEST: Mi się wydaje, że sami sobie wmawialiscie to dziwne patrzenie ludzi. Autosugestia, bo się nieswojo czujesz. Ja sam nie nosiłem maseczki ale spoko nawet szanowałem jak ktoś nosił, bo mniejsze ryzyko dla mnie no ale generalnie ludzki mózg tak działa że jak widzisz inna osobę to się czasem na nią spojrzysz niezależnie od tego czy ma maseczkę czy nie. Jestem przekonany że kilka osób to zinterpretowalo jako "czemu on się
@Bekrasit: ale ja napisałem właśnie że ludzie się patrzą i to jest naturalne że się patrzą. Pisałem, że to że ktoś się na Ciebie patrzy nie oznacza że ma.Cie za debila i że to już se sam w bani dopowiadasz
@Ld93: Ludzie jak cię widza w takiej masce to nawet nie staną koło ciebie. Teraz może już mniej bo się przyzwyczajają bo chodzi w maskach coraz więcej ludzi. Ale na początku to #!$%@? Grażyny na drugi koniec sklepu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CODER_BEST: u mnie w pracy #uk here, jestem chyba jedyną osobą nosząca maskę. Nawet nie wiecie jaki ubaw mają ze mnie ci idioci. Pierwszy dzień jak przyszedłem w masce to jakby #!$%@? przybysza z innej planety zobaczyli. Pomału już chyba przyzwyczaili się do tego, bo żartów jest mniej, ale dalej widzę na sobie ten wzrok i szeptanie między sobą. Zobaczymy kto będzie się śmiał, a kto w tym czasie będzie zdychał