Wpis z mikrobloga

Dzisiaj czytałem artykuł na Polsat News o tym jak sejm uchwalił "Tarczę antykryzysową 2.0" i z ciekawości zjechałem do komentarzy a tam same komentarze wychwalające pis a co więcej były to komentarze ze znakami interpunkcyjnymi, jeden był długi, były używane mądre słowa co wydało mi się dość podejrzane wiec zacząłem wchodzić na profile tych osób i okazało się że te profile to fejki XD pis zakłada sobie konta na fb i pisze miłe komentarze o sobie XD jeden z tych profili miał tylko dwójkę znajomych a reszta miała to ukryte. Najzabawniejsze jednak był profil Pana Zygmunta Fundamenta który miał tylko dwa posty, napisane że mieszka w Indiach ale najlepsze jest to ze gościu z profilówki jest duńskim adwokatem xD sami zobaczcie
#sejm #polityka #wybory #pis #polska #konfederacja #afera
XbImJaX - Dzisiaj czytałem artykuł na Polsat News o tym jak sejm uchwalił "Tarczę ant...

źródło: comment_1586432168Wlh6mcL3DPv98XcxLsGAHx.jpg

Pobierz
  • 25
@XbImJaX: To standardowe działania. Zajmowałem się dawno temu prowadzeniem fake kont jednego z polityków. Są tak wiarygodnie stworzone, ze facebook nawet nie przyjmuje zgłoszeń dot fałszywego konta :P