Wpis z mikrobloga

@Qtavon: Obecna wersja (tzn. zeszłoroczna) Intense Oud to jest żart. Do tego stopnia, że nierzadko zdarza mi się go używać w ciepłe letnie dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Można powiedzieć że jego uniwersalność znacznie wzrosła xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Wygryw_z_wyboru: jak ten Heritage?

@Qtavon:

Trwałość 6h, projekcja przez pierwsze 2h dobra, potem umiarkowana

Zapach bardzo elegancki, oldschoolowy, w klimatach Egoiste (nie jest podobny), młodziki na tagu powiedzieli by że dla starego dziada. Składniki bardzo dobrze zblendowane, ciężko wyczuć tutaj pojedyncze nuty poza Paczula, drewnem sandałowym i lawendą. Jakościowo bardzo dobry, nie czuć taniości, jest bogactwo. Dobry dla miłośników lawendy i osłodzonej paczuli, jeżeli lubisz te nuty to za 150zl jest to must have. Spokojnie mógłby być droższy, szkoda że parametry takie sobie. Podobno wersję sprzed reformulacji
Wygrywzwyboru - > @Wygrywzwyboru: jak ten Heritage?
@Qtavon: 

Trwałość 6h, projekcja...

źródło: comment_1586431378831VZqFC4IhK8zbiW3zTKw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: odnośnie Heritage EDP. Masz porównanie z EDT? Bo też kupiłem EDP i trochę żałuję. Zapach jest mega ale nie projektuje tym co powinien. Mam wrażenie, że projektuje jedynie dziadkowa ambra, a całe bogactwo zapachów czuć dopiero przy skórze.

Widziałem kilka recenzji gdzie EDT znacznie lepiej projektowało. (może rozcieńczę xD)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malani: miales na myśli bursztyn a nie ambrę ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wachalem EDP, nigdzie go stacjonarnie nie ma. Pewnie są podobne ale EDP jest bardziej słodkie. Ciężko mi cokolwiek powiedzieć, z tego co czytałem to oba są świetnymi zapachami.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: Ahh nie zauważyłem że TY masz EDT. Ja mam EDP ;) Nevermind. Ale widzę, że też narzekasz na projekcję.

I nie ma zapachu bursztynu ;) To są zapachy ambrowe tworzone przez różne składniki.
  • Odpowiedz