Wpis z mikrobloga

@dowzer89: ostatnio brakuje mi pomysłów co na siebie zarzucać, więc zdaję się ciągle na asystenta z parfumo.net. Dzisiaj wylosował mi Aqua Allegoria Ginger Piccante (który swoją drogą na Parfumo jest damski, podczas gdy wszędzie indziej widziałem że unisex)
  • Odpowiedz
@Ryshardi: @duzyalf: Zacznijmy od tego, że fan oudu here.
Kompozycja najwyższej jakości, bardzo złożona i mocno zbliżona do Black Afgano. Z tym, że po raz pierwszy zastanawiam się, czy nie lepsza. W zapachach podobnych do BA miałem problem z tym, że nie miały odpowiedniej głębi lub jakiś składnik zaburzał odbiór/średnio pasował do reszty. Natomiast przy perfumach w tym klimacie, takich jak Fortis, Cuirs czy CK Obsessed EDP Intense,
  • Odpowiedz
@ZnubionekFan: Gucci Intense Oud ktorego masz to wersja przed reformulacyjna, ktora troche inaczej pachnie w stosunku do wersji po zmianach, a do tego ma dwa razy lepsze parametry. Teraz to juz niestety unikat i bedzie go coraz mniej na rynku.
  • Odpowiedz
@dowzer89: Tom Ford Oud Minerale, bardzo przyjemny zapach, świeżo, morsko ale nie jakoś przesadnie słono btw. @ortopliss wszystko ładnie doszło i widzę, że jest progres w pakowaniu dekancików( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz