Wpis z mikrobloga

@printf: połowa tych wykopalisk to fejki. Mnie bardziej zastanawia inna rzecz. Bo stale czytam, że premier czy minister zdrowia chwalą polaków jak to super się zachowują podczas kwarantanny i zachowują środki ostrożności. To w takim razie po co obostrzenia i ta akcja z policją? Skoro zachowujemy się super to niepotrzebne są
@0_Stalker: zeby to wyjasnic musiałbym duzo napisac. Zatem napisze tylko jedną przyczyne: nikt mi nie odpisuje. Bo zarowno ja jak i oni wiedzą jaki przebieg biedzie miała ta rozmowa. Oni tylko propagandą i naiwnoscia są w stanie ją wygrać. Dlatego stawiam pieniądze. Bo ich nie strace.
@Fang wydaje mi się że to tak jest częściowo tylko z tym całym oglupieniem. Nie wrzucając wszystkich policjantów do jednego wora, a skupiając się na tych czepliwych sebiksach policji, można zauważyć, że obecna sytuacja daje im duże pole do popisu i wywyzszania się. Niestety ale teraz właśnie pokazują, że jak sprawa jest prosta i nie wymaga się nakładu wielkich środków to mogą pozaczepiac, popytać, dawać mandaty na lewo i prawo robiąc dokładnie
@0_Stalker: uzywam skrotow myslowych. Nie ma aktualnie sztywnego podziału na lewo/prawo (to jest uproszczenie). Po prostu dostosowałem się. Zacząłem się bronić. Masz tu idiotów i debili którzy próbują wmówić skrajne idiotyzmy. Przed tym nalezy się bronić.
Żeby zrozumieć to co wyrażają słowami (bardzo prawdopodobne nie rozumieją tego co piszą) należy zrozumieć cel do jakiego to dąży.
Dąży to do anarchii. Smiesznie pewnie to brzmi w momencie w ktorym to czytasz. Stawiam
@Pociongowy: chciałbym ci wierzyc, ale albo masz blędne poglądy albo robisz to specjalnie. Piekne słowa nie ukażą innych dróg. Są dwie:
- albo są sebiksy
- albo nie ma sebiksów
Cala reszta jest pięknie dobraną otoczką. Przejdzmy do logiki. W twoim wywodzie są sebiksy. Nie ma wypośrodkowania nawet.