Wpis z mikrobloga

@printf: to jest ciekawe, faktycznie nie musisz komentować swojego dnia. Tylko czy nie latwiej byloby powiedziec ze wracasz z pracy, a gdy tego samego dnia cie zatrzymaja po raz kolejny powiedziec ze wracasz kolejny raz z pracy bo zostawiles klucze/telefon/marynarke itp? Po co ta zlosc wobec innego czlowieka dalej nie rozumiem
@printf: pytaja bo zapisuja je w rejestrze. Tak jak wspominalem sa figurantami i takie maja wytyczne aby otrzymac wynagrodzenie. Aczkolwiek to moja opinia.
Iśc do paczkomatu czy jechać? Chyba troche egzagerujesz, nie wydaje mi się, aby stwarzali problemy idacym do paczkomatu skoro idący moga to udowodnić?
Na te chwile zawieszam dyskusje, bo nie widze tutaj nadużyć. W zakresie obecnych wytycznych.
Ponawiam jednak swoje zdziwienie. Skoro obydwoje wiemy o tym, że jest
Jak mnie takie patolstwo wykopowe denerwuje. Zamiast głosować na konfederacje to mają teraz pretensje do innych ludzi, że policja naduzywa swoich uprawnień. Dziwne, że ja nie mam z PiSowska policją problemów. Ale to pewnie przez to, że jestem opłacany lub...a z resztą pluć wam w morde i tyle powiem, bo tu nie warto nic tłumaczyć.