Wpis z mikrobloga

  • 1267
Więcej szacunku mam do żuli niz do policji w tym kraju. Banda sebixow w mundurach co nie potrafi znaleźć skradzionego roweru, ale by uprzykrzyć życie uczciwym obywatelom to nawet śmigłowce angażują. Nie bez powodu nie jest wymagana nawet mautra aby tam wstąpić. Pluje na was

#policja #bekazpisu #hwdp
  • 66
  • Odpowiedz
@printf: przesadzasz i niepotrzebnie ich obrazasz. Mam troche znajomych w stołecznej i innych oddzialach. Są jacy są. Zmierzam do tego, że to twoje zycie. Zwalanie odpowiedzialnosci mimo ze na nich placisz - za wlasna strate nie jest tutaj własciwe. Postaw sie w ich miejscu, tobie by sie chcialo?
  • Odpowiedz
@Fang: ściganie ludzi jak psów jest normalnym zachowaniem? Zatrzymywanie i wypytywanie gdzie? Po co? Czy stolec jest rzadki czy gęsty? A jak ich potrzeba to nigdy ich nie ma. Ciekawe czy tak skrupulatnie jak pod sklepami ustawią się w 7 radiowozów pod kościołami na Wielkanoc
  • Odpowiedz
@printf: ale czego ty wlasciwie nie rozumiesz? ze oni sa tylko figurantami? tego nie rozumiesz? przygotuj swoja odpowiedz na wypadek spotkania z nimi. Przygotuj 5 odpowiedzi na ten sam wieczor. Czy to jest takie trudne aby przewiedziec co moze nastapic? Mozesz tak wieloma sposobami uniknac kary ze sie to w pale nie miesci? Po co ta zlosc?
  • Odpowiedz
@printf: to jest ciekawe, faktycznie nie musisz komentować swojego dnia. Tylko czy nie latwiej byloby powiedziec ze wracasz z pracy, a gdy tego samego dnia cie zatrzymaja po raz kolejny powiedziec ze wracasz kolejny raz z pracy bo zostawiles klucze/telefon/marynarke itp? Po co ta zlosc wobec innego czlowieka dalej nie rozumiem
  • Odpowiedz
@printf: pytaja bo zapisuja je w rejestrze. Tak jak wspominalem sa figurantami i takie maja wytyczne aby otrzymac wynagrodzenie. Aczkolwiek to moja opinia.
Iśc do paczkomatu czy jechać? Chyba troche egzagerujesz, nie wydaje mi się, aby stwarzali problemy idacym do paczkomatu skoro idący moga to udowodnić?
Na te chwile zawieszam dyskusje, bo nie widze tutaj nadużyć. W zakresie obecnych wytycznych.
Ponawiam jednak swoje zdziwienie. Skoro obydwoje wiemy o tym, że
  • Odpowiedz
@Fang: przez takich konformistów jak ty ten kraj upada. Znowu mamy do czynienia z milicją a będzie tylko gorzej. PiS tak #!$%@? teraz zacisk pasa na szyi, że się nie pozbieramy
  • Odpowiedz
@printf: Policjanci starają się pouczać. U mnie po ulicy chodzą co kilka dni, jedyne osoby jakie miały problemy to ludzie wychodzący na piwo w krzaki z grupą znajomych albo ludzie 15-17 lat kręcący się po mieście jak smród po gaciach. Głównie odjebuje ŻW którzy dostali w końcu jakąś władze na obywatelem.
  • Odpowiedz
@Fang: ten tysiąc ziko za pare miesięcy będzie wart tyle co nic. Jeśli nie widzisz upadku na każdej płaszczyźnie, czy to ustrojowej, czy to gospodarczej to sorry ale musisz być ślepy. Ewentualnie dostajesz 60 groszy za wpis. Tak czy inaczej lecisz na czarno bo z zamordystami się nie dyskutuje.
  • Odpowiedz
@chianski: wrzuć mnie na czarną albo wykładał tysiąc złotych jak masz jaja. Ale wiedz po twoim kolejnym wpisie ze tylko mi ulatwiasz zadanie.
ps takie zagrywki jak odwrocenie kota ogonem to nie ze mna leszczyku
  • Odpowiedz
Jak mnie takie patolstwo wykopowe denerwuje. Zamiast głosować na konfederacje to mają teraz pretensje do innych ludzi, że policja naduzywa swoich uprawnień. Dziwne, że ja nie mam z PiSowska policją problemów. Ale to pewnie przez to, że jestem opłacany lub...a z resztą pluć wam w morde i tyle powiem, bo tu nie warto nic tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@Kaijot: do czego to doszło, że ludzi ceniących wolność i prawa człowieka i obywatela nazywacie dziś patusami XDDD Fajnie się dawać trzymać za mordę, karakan wie lepiej czego wam w życiu potrzeba, prawda?
  • Odpowiedz