Wpis z mikrobloga

@peszmerd: grałem, bo mam kumpla zapalonego xboxowca, plejki też mam 1-2-3 i zostaję przy swoim. Mam symetryczne dłonie, chcę symetrycznego pada.
  • Odpowiedz
@diogene: @FLAC: tu znowu wszystko zależy od dwóch czynników:
- jaka gra (np gry gdzie nie wykorzystujesz prawego analoga często to symetrycznie masz kciuki przy lewym analogu na górze i buttonach na górze, FPS to już za to najlepiej albo PS albo WiiU xDD Platformery 2D też PS)
- jaka dłoń i palce

trzeba by było jebnąć kiedyś ankiete odnośnie długości palców, główny gatunek gier i jaka preferencja
  • Odpowiedz
@blackmilk: Owszem, pad x360 jest najlepszy, ale ma gównianego dpada. Do bijatyk pokroju Guilty Gear czy Dragonball Fighterz to się zupełnie nie nadaje. Za to pad z xone ma zdecydowanie idealnego dpada do bijatyk, tylko niestety jakość wykonania marna i klikanie jest tak głośne że można sąsiada obudzić.
  • Odpowiedz
@mayek: na kompie gram na padzie od x, a do tego mam ps4. abstrahujac od ergonomii samej w sobie (akurat uwazam ze pad od x lezy lepiej w rekach) to WTF
- baterie - pad od konsoli wytrzymuje 8-10 godzin. pad od x360 prawie 30 na mocno przechodzonych juz akumulatorkach, pad od xone prawie 40 na nowych akumulatorkach
- jak odkladasz dualshocka na blat to stoi na triggerach ktore sie wciskaja
- wbudowany glosniczek w sumie wkurza tylko i irytuje, brzeczy jak stara nokia lub megafon na stacji
- wykonanie -> jest tandetnie lekki i sie swieci z przedu, przez co odbija mi sie w telewizorze jak sie rozwale na lozku przed tv
- mam orginalna stacje ladujaca do dualshockow -> nadziewanie padow na wtyczki jest upierdliwe, zazwyczaj nie udaje mi sie tego zrobic za pierwszym razem tylko jezdze po docku jak papierem
  • Odpowiedz
Mi zupełnie pad od ps4 nie leży, wydaje mi się ze to na kobiece dłonie jest bardziej, albo takie drobne azjatyckie xD Asymetryczność w padzie od xboxa mi pasuje, więcej miejsca między dłońmi jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz