Wpis z mikrobloga

Jak ktoś jeszcze nie oglądał Tiger King to nie wiecie co tracicie, najdziwniejszy dokument jaki w życiu widziałem, kilka razy pauzowałem żeby googlować czy to się naprawdę wydarzyło

Poznajemy w nim:
- właściciela prywatnego zoo z tygrysami
- rednecka śpiewającego country
- geja poligamistę
- kandydata na prezydenta USA
- youtubera
- iluzjonistę showmana
A to dopiero główny bohater, pozostali też są ciekawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#netflix #tigerking #joeexotic #seriale
X.....k - Jak ktoś jeszcze nie oglądał Tiger King to nie wiecie co tracicie, najdziwn...

źródło: comment_1586323309wsYY5acI6m27hYrU4d7bAl.jpg

Pobierz
  • 52
ja mam ciarki na samą myśl o typie z tego serialu i że coś takiego mogło się #!$%@? tak stosunkowo niedawno


@bizonsky: polecam obejrzeć "Procesy w sprawie Gabriela Fernandeza", jeśli miałeś takie odczucia po "Odwalcie się od kotów". W sprawę Magnoty trudno uwierzyć, ale ciężko mi opisać jakie odczucia miałam w trakcie oglądania "Procesów..." i po. W głowie mi się nie mieści, że tacy ludzie gdzieś sobie żyją i robią tak
@Krolowiec: a czy niedzwiedz sra w lesie?
@Xenomorph_uk: mnie #!$%@?, chyba w ostatnim odcinku "lemur na.lewych papierach" i "chodzaca laleczka Chucky."

Nagromadzenie groteski jest tu takie, ze to troche jak programy Jerry Springera - tak absurdalne, szalone i obrzydliwe, ze nie mozna sie oderwac.
Ale potem przychodzi refleksja - z tego burdelu nikt nie wychodzi cało. Ludzie gina, traca konczyny, cierpia fizycznie i psychicznie. Wszyscy, #!$%@? wszyscy sa tam zryci