Wpis z mikrobloga

Ależ jest wysyp wszystkich "apartamentów" na olx xD wszystko było pod booking i airbnb i nagle wszystko jebnelo i fliperom się dochód pasywny skończył xD żeby jeszcze dali teraz normalne ceny jak bilety na samoloty teraz (lot na Majorkę za 200pln), ale nie xD sorry za hejcik ale śmiać mi się trochę chce. Myślałem że zmienię mieszkanie do wynajęcia ale nadal ceny są trzymane wysoko xD kiedy to jebnie? #lodz
  • 16
@mirkobiniu: W Łodzi też jest tak dużo mieszkań pod booking i airbnb? W Warszawie i Gdańsku już trochę ceny poszły w dół jak chodzi o wynajem z tego powodu. No tylko, że w Warszawie to obniżki w stylu z 2300 na 2000 za kawalerkę w centrum
@czlapka pewnie nie tak dużo jak WAWA czy Gdańsk ale też jest sporo.nawet u mnie w starym bloku na piętrze jest apartament xD a ceny wynajmu w ogole nie spadły. A jak zauważyłem że nawet jeśli spadły to #!$%@? piszą że czynsz 600 i jeszcze w tym nie ma wody która zawsze jest w czynszu.
Myślałem że zmienię mieszkanie do wynajęcia ale nadal ceny są trzymane wysoko


@mirkobiniu:
Nie wiem czy jest sens. Bo nawet jak trafisz teraz lokal z "bonifikatą", to janusz po kryzysie wypowie Ci umowę i zażąda stawki sprzed kryzysu. I będzie Cię czekała znowu przeprowadzka.
Ależ jest wysyp wszystkich "apartamentów" na olx xD wszystko było pod booking i airbnb i nagle wszystko jebnelo i fliperom się dochód pasywny skończył xD żeby jeszcze dali teraz normalne ceny jak bilety na samoloty teraz (lot na Majorkę za 200pln), ale nie xD sorry za hejcik ale śmiać mi się trochę chce. Myślałem że zmienię mieszkanie do wynajęcia ale nadal ceny są trzymane wysoko xD kiedy to jebnie? #lodz


@mirkobiniu: