Wpis z mikrobloga

@Kenneth66: Bóg po wyjściu Noego z Arki na suchy ląd powiedział że już złorzeczyć na gatunek ludzki nie będzie bo zły jest od urodzenia. Tak więc nie ześle niczego niszczącego na Ziemię ot tak z wyjątkiem końca świata.

Dalej: Jezus Chrystus powiedział "Królestwo Boże nie jest z tego świata". Prawa i funkcjonowania królestwa Bożego nie można poddać ludzką ułomną logiką.

Innymi słowy Bóg widzi wszystko ale nie miesza się gdyż dał
Bóg po wyjściu Noego z Arki na suchy ląd powiedział że już złorzeczyć na gatunek ludzki nie będzie bo zły jest od urodzenia.


@Zamanosuke: Kto go takim złym zrobił?

Tak więc nie ześle niczego niszczącego na Ziemię ot tak z wyjątkiem końca świata.


To chyba skłamał bo kilka plag się przewinęło od tego czasu

Dalej: Jezus Chrystus powiedział "Królestwo Boże nie jest z tego świata".


To po co się wpiernicza w
@precz_z_komunia: Lecimy:

1: Kto go takim złym zrobił?

Odpowiedź brzmi człowiek sam siebie zrobił złym. Księga Genesis mówi jak Ewa za namową węża zjadła owoc. Tym owocem było poznanie dobra i zła.
Dalej, Bóg zesłał potop bo ludzie zło wybrali. W tym miejscu osobiście nie zgadzam się z pismem gdyż pełną kodyfikację prawa boskiego według pisma dopiero dostali wraz z 10 przykazaniami od Mojżesza. Musiały istnieć prawa o których nie mamy
@Zamanosuke: Widać, że plugawa propaganda kościelna/rodzinna przeryła ci beret i jesteś w stanie posługiwać się fałszywą moralnością byle tylko obronić konstrukt filozoficzny wpojony w twoje ego. Nie jesteś w stanie z tego wyjść bo to jakieś podstawy twojego ja i bronisz się jakąś pokrętną logiką. Wszystko sprowadza się do tego, że jeżeli dzieje się dobrze to buk pomógł, moja modlitwa została wysłuchana itp, ale jeżeli dzieje się źle no to wina
@nieaktywny_88: Chłopie ja nie jestem wierzący ^^ ja tylko spisałem to co biblia pisze jako dzieło literackie. Zwykła analiza danych.
To z Twoją moralnością jest coś nie tak skoro nie zauważasz nawet że pewne zasady które uważasz za plugawą kościelną propagandę są tak naprawdę uniwersalne.

O ścieżce ewolucyjnej lepiej nie mów bo sam jesteś nikim w porównaniu do praw tej planety i otaczającego go bezkresu kosmosu. Zabawne mała małpka będzie mówić