Wpis z mikrobloga

Jarkendar ukończony, Kruk pokonany, cebulka z Crimsonem pokrojona, Thorus dalej pilnuje bramy, a Bloodwyn, Bloodwyn Ty gnijący ochłapie. Wspominałem w poprzednim wpisie, iż dołączę do Ludzi Lee (jak tak dalej będzie robił to już nie będą jego ludzie) jednakże uznałem, iż rozsądniej będzie opowiedzieć się po stronie Klasztoru Innosa, bo nic tak nie poprawia humoru jak utarcie nosa Lotharowi kiedy wkraczamy jako Mag Ognia do Górnego Miasta. Dzięki tej niekonwencjonalnej ścieżce mój łucznik zyskał nowych sojuszników w postaci Szkieletu Goblina (mówisz na niego Szkielet Goblina, a może on ma na imię Waldek? Tak, dałem mu tak na imię) oraz Wilka, co całkiem ciekawie sprawdza się w odwracaniu uwagi oponentów i kulturalnym częstowaniu ich strzałami. Jak na Drugi Rozdział Bury Zenek z gracją tańczącej Sonji z Czerwonej Latarni poradził sobie ze wszystkimi przeciwnościami na swojej drodze. Walcząc z Krukiem nawet się nie spocił, a trzeba tutaj wspomnieć, iż od Szybkiego Śledzia przed walką nie stronił. Zobaczymy jak teraz pójdzie mu w Górniczej Dolinie w Tańcu z Orkami, podobno akompaniować ma Deszcz Ognia na taranie. Oczywiście w dalszym ciągu idę tylko w Zręczność, bowiem jak widać na załączonym obrazku samymi bonusami można naprawdę wyprowadzić sensowne statystyki.

Post Scriptum

Sprzedam trzydzieści Butelek Młota Lou. Kupujecie na własną odpowiedzialność, więc proszę nie wysyłać posłańców z pytaniami o to kto Wam zgasił światło w ciągu dnia.

Oby Innos oświetlał drogę po której kroczycie.

#gothic
W.....k - Jarkendar ukończony, Kruk pokonany, cebulka z Crimsonem pokrojona, Thorus d...

źródło: comment_1586122579hNlZqdelhXMHJI9LdVhWf5.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WesolyKapelusznik: cos mi sie wydaje ze najbardziej utrzesz mu nosa jak zostaniesz paladynem :) oburza sie na poczatku ze chcesz biegac w jego zbroi a pozniej masz nawet lepsza :)
Niestety chlop tego nie dozywa :/
  • Odpowiedz
@piegu92: Tak się składa, że lepszej zbroi od tej, którą Lothar nosi dla paladyna już nie ma, a jednak przed Wybrańcem Innosa musi się ukorzyć. Szkoda, że go Bennet zabił #pdk arogancki typ, ale dało się go polubić.
  • Odpowiedz
@SiardaX: Ja wilków używam w roli tanków. Odwracają sobą uwagę przeciwnika, a ja mam czas usadowić się gdzieś na skale lub przy braku takowej w otwartym polu ostrzeliwać oponenta z łuku.
  • Odpowiedz
@WesolyKapelusznik: Dobry wybór, ja też jak gram magiem to robię również z niego łucznika i pakuję w zręczność ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taka postać jest mocna od pierwszych rozdziałów, bo najpierw ma się do dyspozycji rapier i miecz mistrzowski, a potem świetne łuki i magię i można kosić wszystko :) No i dodatkowo kradzież kieszonkowa daje mnóstwo expa i trochę ciekawych fantów (np. w Górniczej Dolinie
  • Odpowiedz
@Davos87: Punkty Nauki poszły w różnych stopniach na zręczność, naukę alchemii, kręgów, złodziejskich umiejętności, wytwarzanie run, podbicie statystyk w walce bronią jednoręczną, strzelania z łuku i to tyle. Zręczność mam mocno podbitą Eliksirami Zręczności, tabliczkami oraz po trosze z różnych bonus z zadań. Cała reszta statystyk jest efektem wszelakich bonusów i ani jeden Punkt Nauki nie został im poświęcony. ;>
  • Odpowiedz