Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dlaczegoja4: Adidas active bodies. Ale trochę mocne w sumie są. A jeśli chcesz budżetowo to polecam ambra perfumy lane. A jeśli nie wiesz jakie zamówić to obczaj rankingi fragnantici.
Na codzień używam perfum z lepszej półki cenowej głównie Hugo Boss czy Paco Rabanne. Często kupuje na promocjach xD

Z tanich (nawet bym powiedział ze w #!$%@? tanich) i dobrych z ładnym zapachem to wygrywa zdecydowanie X-Bolt który jest do kupienia w lidlu.
Fiolka nie duża bo ma tylko 50 ml a kosztuje chyba 12.99.

Zapach podobny do Hugo Boss Bottled (dość popularny zapach) ta różnica, że Hugo jest 10 razy droższy
@dlaczegoja4: Ostatnio zdecydowanie korzystam z Paco Rabanne Invinitus - jednak cena dość wysoka 350-400 zł za 150 ml. Ale jak mówiłem, złapałem na promocji z uszkodzonym opakowaniem za 160 zł xD
Odkąd się tym psikam koleżanki mówią, że zajebisty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam tez One Milion (również Paco Rabanne) cena podobna jak ze ten wyżej - i do tego kiedyś czytałem, że X-Bolty w innym opakowaniu
@dlaczegoja4: może nie przesadzajmy z tą kopalnią xD
Miło usłyszeć koleżanki, że ładnie pachnę tym bardziej, ze mieszkam w małej mieścinie i większość moich znajomych się tym nie interesuje (w sumie chyba nikt).
Na modzie też się znam xD
Dużo chodziłem z była dziewczyna na zakupy i jakoś tak wyszło, ze się zainteresowałem xD
Zacząłem dostrzegać na co „te nutrię” patrzą xD
Powiem Ci szczerze Mireczku, że jedynym powodem dla którego
X-Bolt który jest do kupienia w lidlu.


@dlaczegoja4: @Lechu94: bylem, widzialem, w sumie. kiedys bylem to go nie mieli tylko ten drugi "meski" zapach ktorego nie cierpie. ten to spoko, podroba milionere, mam ze 2 inne podroby w domu i pachna podobnie z mniej wiecej roznica pomiedzy, jakby sie miodem pryskac no ale smierdzi dzien caly