Wpis z mikrobloga

@rorf46 bardzo mądre xD

Chiny jako tako są na przyjazne, ale #!$%@? nałóżmy embarga na jeden z ostatnich państw które mogą nam pomóc

Elo
Chiny jako tako są na przyjazne,


@Medyc: Między państwami nie ma przyjaźni, są tylko interesy.Wystarczy spojrzeć na to jak Chiny traktują własnych obywateli.Serio ktokolwiek wolałby być pod chińskim niż amerykańskim butem?. Dla chińczyków ludzkie życie to tylko i wyłącznie liczby.Bo to KOMUNIŚCI tylko trochę inni niż niektórzy z nas pamiętają z naszego podwórka.Polecam poczytać o Chińskim systemie oceny obywateli i o tym z czym się wiąże słaba ocena np rodziców.Jeżeli wam
Chiny są przyjazne?

popieranie komuchów


@rorf46: to ze ktos uwaza jakis kraj za "przyjazny" (cokolwiek to oznacza) to od razu jest uznawane za popieranie danego kraju? ( ͡º ͜ʖ͡º) Dobrze Panie OPie sie czujesz?
Polecam poczytać o Chińskim systemie oceny obywateli i o tym z czym się wiąże słaba ocena np rodziców.


@Koniasz: z czym to sie wiaze? Pytam sie serio. Mam zone Chinke, cala rodzine w Chinach i nie wiem z czym to sie wiaze, bo nikt w Chinach nie dowiodl, ze ocena rodzicow ma jakikolwiek wplyw na ich potomstwo.
Nie dziwię się skoro za psioczenie na rząd traci się punkty.


@Koniasz: budujesz swoja teorie bazujac na braku faktow. "Nie mowia o tym glosno, bo pewnie partia by im zrobila ku-ku" lub mowiac inaczej: nie ma dowodow, wiec to jest sam w sobie dowod. Problem w tym, ze wiekszoc artykulow na temat punktow spolecznych jest zwyklymi bzdurami, aby nakrecic spirale efektu "wow, Chiny to naprawde dziwaczny narod".

Zeby to bylo jasne:
Zeby to bylo jasne: nie znajdziesz w internecie chinskim informacji za co sie dostaje, a za co sie traci. Nie ma jednolitej tabelki z ktora dziala algorytm. Nie ma oficjalnego stanowiska z chinskiego rzadu z lista "dobrych" i "zlych" rzeczy.


@Zhukov: Oczywiście że nie ma. Bo jak to tak oficjalnie przyznać że za krytykę władzy można stracić jakieś punkty. Nie trzeba być orłem żeby zrozumieć czego partia komunistyczna nie toleruje a
Nie trzeba być orłem żeby zrozumieć czego partia komunistyczna nie toleruje a co premiuje.


@Koniasz: Czyli partia nie ma problemow, aby umieszczac co chwila potezne slogany komunistyczne na murach i na scianach budynkow, a takze wrzucac podobne slogany podczas codziennych cwiczen wsrod dzieci w szkolach, ale ma problem, aby to samo zrobic z systemem punktowym? To sie nie klei. Raz jeszcze: to tak nie dziala w tym kraju.

Chyba nie trzeba