Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 250
Znajomi mają domek jednorodzinny w mieście po środku ogrodzonej działki. Spędzali dzisiaj z dziećmi czas na dworze. Podjechała policja i kazali im do domu iść XD Z uwagi na fakt, że bez wątpienia mieli do czynienia z tytanami intelektu z pałką i kajdankami, na chwilę spełnili żądanie. W mojej opinii brak temu podstawy prawnej o logicznej już nie wspominając. Przypadkowe zdjęcie poglądowe obrazujące mniej więcej ich osiedle.

#oswiadczenie #koronawirus #policja #dom #rodzina #prawo #polska #ciekawostki #zdrowie
pogop - Znajomi mają domek jednorodzinny w mieście po środku ogrodzonej działki. Spęd...

źródło: comment_1586102831JUN5DK42Fwvkb8ojVUoqx3.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@peszmerd: wiesz, jak masz na przeciwko siebie bez wątpienia kreryna z misją, przerostem ego i bronią, to mimo wszystko lepiej się nie kłócić.
  • Odpowiedz
@pogop: Widocznie to byli policjanci blokowiskowi i dupa i pękała z zazdrości, że są ludzie, którzy po wyjściu przez drzwi z dom nadal znajdują się na swoim własnym terenie, a nie na wspólnej klatce schodowej czy podwórku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pogop jak wczoraj dostałem info od cięcia "policjanta" chociaż raczej ciecia w mundurze, że za jazdę rowerem dostanę mandat, gdzie na rządowej stronie jasno jest napisane że pojedyncze wyjścia w celach rekreacyjnych są dopuszczalne. Ale ciec wie lepiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rybsonk: typowe #!$%@? "potwierdzam to ja byłem: tym policjantem, który pałował dzieci, kajdankami, pałką itd. A historia prawdziwa, zresztą tak debilnej akcji nie dałoby się zmyślić.
  • Odpowiedz