Wpis z mikrobloga

CZY MAJOR UMIERA?
Oglądając film z lasu sprzed kilku dni (ten który poszedł na główną) myślałem że to już naprawdę hardcore. Tymczasem nowe „taśmy prawdy” sprawiły że poprzednie dno stało się niewinną igraszką. O ile tam jeszcze można było nawiązać z Majorem jakikolwiek kontakt, to teraz jest już tylko zaślinionym warzywem z odruchem bezwarunkowym ładowania poparzonego rozpuchem ryja do torby. To siedzenie bez spodni na własnym rozsmarowanym po konarze gównie jest wisienką na torcie skrajnego upodlenia. Czy Major na kolejnych taśmach upadnie jeszcze niżej? Koniec jest już chyba bliżej niż dalej.
#kononowicz #patostreamy
  • 13
@Sqrqol: No jasne. Przestanie cpac to i tak szybko bedzie sie zamienial w kalafiora, a jak bedzie cpac dalej to raczej nie zdąży stac sie calkiem warzywem, bo padnie przy swoim hobby lub #!$%@? go rak od tego gówna lub inny wylew, albo zawal go chwyci. Taka moja opinia jako dyletanta( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sqrqol: @SVETER: Toluen oddziałuje na OUN i powoduje śmierć komórek nerwowych w nim, więc zapewne jedym z odległych następstw może być stan "warzywa". O wiele szybszymi następstwami inhalacji są: problemy z mową, suchem, wzrokiem, słaba pamięć, otępnienie, trudności z równowagą oraz kontrolą mięśni. Zaś jeżeli chodzi o jego rakotwórcze działanie to nie jest on postrzegany jako czynnik kancerogenny.
@RussellSuperFan: @Zagmadfany2: Nie ma takich danych bo problem uzależnia od klejów czy rozpuszczalników załatwiła selekcja naturalna.
Zastanówcie i zadajcie sobie pytanie kto z waszego otoczenia miał styczność z rozpuszczalnikiem?
Znam osoby palące zioło, biorące ekstazy amfetamine, czy psychodeliki. Znam osoby które mają styczność z heroiną. Ale Cholera kiranie? Łącznie z Majorem trzy osoby. I jedną z nich był mój wujek. Który jest rówieśnikiem Majora.
Przypadek Majora to jakiś ewenement. On
@Towarzysz_Sobaka: miałam kolegę który kirał, może nie NITRO ale klej, chłop w końcu wpadł w taki cug, ze się po prostu udusił na ulicy, zdążył tylko z piwnicy swojej wyjść by szukać pomocy, prędzej czy później Majora zabiją skutki wąchania. No i przyznam Ci prawdę, że we wcześniejszych filmikach jakoś potrafił się wysłowić, ba nawet po tej terapii lepiej jakoś mówił, teraz wrócił to Białego i znów maszyna losująca, mimo wszystko