Wpis z mikrobloga

Wroce jeszcze do tego bo cos nie daje mi ta sprawa spokoju... wniosek o zakaz publikowania czego? rozmow twoich z knurem i majorem ktore nagrywalas bez ich wiedzy? a te osoby co maja cie wesprzec w procesie zeznajac ze w filmie slyszeli ze major mowil ze nie chcesz oddac mu zegarka oraz zwalilas mu konia to sad juz nie moze sam obejrzec tych filmow? a tak w ogole to prawniczka wie ze teraz sady nie dzialaja w takich sprawach? a po tej calej akcji gach nagrywa przesmiewcza piosenke z kolendy o majorze obrazajac tym uczucia religijne innych osob https://www.youtube.com/watch?v=NcNlZRVA2Og ktos tu jest zdrowo....

Sprawa sie rozegra za zamknietymi drzwiami choroszczy....

#patostreamy
#kononowicz
Zagmadfany2 - Wroce jeszcze do tego bo cos nie daje mi ta sprawa spokoju... wniosek o...

źródło: comment_1586021066rNyY5lAvq1ySx2F9yv6x08.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@MarianJanuszPatrykPazdzioch: Jaki prawnik? j00r jest zbyt skąpy na prawnika, sam się będzie bronił.
Zapytają na sali czy zapoznał się z materiałem to on powie że to niewyraźnie było napisane, on podatki płaci, on pranie zrobił i dał na prond 50 złotych, dorzuci że to wszystko to fiksja jest i to będzie jego linia obrony.
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2: Jak tak oglądam przygody Konona od początku, to mam wrażenie, że im więcej pobocznych atencjuszy i gównoredaktorków tam się kręci tym gorzej. Najpierw pchała się tam na siłę, wzięła nitroćpuna alkoholika po recydywie z umysłem przedszkolaka i chciała na nim robić jakieś krzywe akcje i teraz się dziwi, że jej odpowiada w sposób w jaki umie. Tam do tego uniwersum nie pasują wszyscy. Tam dobrze się sprawdza typ ludzi specyficznych
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2: No dokładnie, bo było to naturalne, jakby działo się samo z siebie wraz z wydarzeniami. Usilne oddziaływanie na uniwersum z zewnątrz zaczęło psuć całą jego magię. Jakieś paczki czy pomoc była powiedzmy ok, ale usilna ingerencja to wg mnie zbyt wiele. Aż się dziwie, że Sradek nie dostał sprawy od Konona za programy szpiegowskie itd. zwłaszcza patrząc jak Konon lubi latać z donosami plus darmowy hajs by miał może po
  • Odpowiedz
@MarianJanuszPatrykPazdzioch: bo wiadomo że by kogoś obrazić to trzeba tak "Monika nazwisko i pesel robiła dla mnie waliła konia." bez pełnego nazwiska i peselu groźby obelgi są okej.
I wy debile mówicie ze ktoś jest głupi? Spójrz w lustro.
A takie publiczne wezwanie o świadków to się robi jak się świadków już ma podłożonych i materiały też. Przykład policja cię łapie odmawiasz mandatu dajesz ogłoszenie do gazety czy ktoś widział ta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zagmadfany2: dajcie spokój... Ona liczy tylko na atencję... Ona i jej chłoptaś ( którego mogła by być matką) liczy że będą się nią interesować... Unsub i #!$%@? w dupę... Niech znikną... Zgłaszać ścierwo ile się da ... Niech zostanie sam major i ksiek... A reszta niech się #!$%@? ... A rudy gej niech załatwi żeby Krzysiek nagrywał i zniknie... Niech usunie kanał i pokaże że ma resztki godności.
  • Odpowiedz