Wpis z mikrobloga

jak będą rządowe maski to będziesz miał obowiązek je kupić i nosić


@kamil_nie: szkoda że nie mamy państwowej fabryki prezerwatyw ( ͡° ʖ̯ ͡°) może by było jakieś ruchanie z państwowego przydziału ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@chilon: Z tego co wiem, to Orlen dostarczył te płyny za darmo do sklepów, żeby te mogły udostępnić je klientom przychodzącym na zakupy do zdezynfekowania rąk przed wejściem na sklep. Z tego co wiem to nie miało nawet być w sprzedaży ogólnej, tylko jakiś sklep sobie wystawił to, co uznali że nie zużyją za 300% marży xD
@Beeercik co jest niezrozumiałe dla ciebie szurze? Po co mają zalecac noszenie masek skoro jest ich niedobór? Żeby Janusze wszystko wykupili i lekarze nie mieli w ogóle sprzętu?

A nie, wtedy byś krzyczał że beka z pisu i szurowski każe nosić januszom zamiast zostawić dla lekarzy
@chilon: Ja też nie, to że ten sklep sobie to wystawił to była ich błędna decyzja, za którą pewnie srogo zapłacili linczem ludzi, czy chociażby tym, że Orlen wycofał się z dostarczania im tego płynu. Na początku może były inne plany, ale jak zobaczyli, że przyjeżdża janusz, i on sam jeden pakuje na auto całą paletę, żeby potem odsprzedać z zyskiem 300%, to możliwe że zmienili decyzje, żeby dostarczać to wyłącznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@kaaban:

co jest niezrozumiałe dla ciebie szurze?


Co jest dla mnie niezrozumiałego?

Niezrozumiałe jest dla mnie to, że te #!$%@? zamiast już w Styczniu rozpocząć działania zabezpieczające kraj w podstawowe środki ochrony osobistej postanowili :

1) Nie robić nic i nie dołączyć do Europejskiego przetargu na maseczki i kombinezony
2) Nie sprowadzić maseczek z Chin kiedy były dostępne w dużych ilościach
3) ZAKAZAĆ Polakom sprzedaży wcześniej kupionych maseczek pod pretekstem walki
Z tego co wiem, to Orlen dostarczył te płyny za darmo do sklepów, żeby te mogły udostępnić je klientom przychodzącym na zakupy do zdezynfekowania rąk przed wejściem na sklep. Z tego co wiem to nie miało nawet być w sprzedaży ogólnej, tylko jakiś sklep sobie wystawił to, co uznali że nie zużyją za 300 arży xD


@bary94pl: nie dostarczył za darmo. Uruchomił zwykła sprzedaż hurtowa dla firm dostępna pod tym linkiem: